Новини Одеси та Одеської області

В Україні з’явиться сайт для тих, хто шукає роботу: він об’єднає усі вакансії в країні

В Україні з’явиться сайт для тих, хто шукає роботу: він об’єднає усі вакансії в країні

В Україні буде створено єдину базу вакансій, яка оновлюватиметься в режимі реального часу. В ній будуть вакансії Держслужби зайнятості та з 5 найбільших сайтів з працевлаштування.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Державна служба зайнятості за участю Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування. Результатом співпраці стане створення єдиної бази із вакансіями.

Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення ресурсу – у режимі реального часу.

Наразі особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності,

– наголосив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра.

Сайти з пошуку роботи також отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх сайтах. Це дозволить додатково інформувати українців про всі варіанти працевлаштування.

Раніше ми розповідали, що Польща спростила доступ до ринку праці для українських біженців.

Читайте також:

Де українським біженцям знайти роботу?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: