В Одесі з’явився власний кіт відомого кларнетиста (фото)

В Одесі з’явився власний кіт відомого кларнетиста (фото)

Неподалік Горсаду, на розі вулиць Пастера та Преображенської, з’явився новий одеський патріотичний кіт – творіння хлопців із арт-студії LBWS_168. Ймовірно, цей котик – один із найнезвичайніших. Він грає на кларнеті і вже названий «особистим котом» канадського музиканта.

Патріотичні одеські коти, наші військові котомурали, коти нового часу… Вони почали з’являтися на вулицях Одеси з перших днів війни і продовжують свою подорож досі… А ось кіт, який грає на кларнеті, він же МілКіт – іменний.

Одеський МілКот

Цей кіт створений художниками студії LBWS на честь Юліана Мілкіса – музиканта, який живе в Нью-Йорку, який з великим успіхом дав кілька концертів в Одеській філармонії.

Кіт-патріот з кларнетом

Юліан Мілкіс народився в Одесі. Зовсім крихітним батьки вивезли його до росії. Потім сім’я емігрувала до Канади. Місцем свого проживання Юліан називає Нью-Йорк.

В Одесі Юліан Мілкіс познайомився з Ігорем Матроскіним та іншими нашими митцями зі студії LBWS_168.

Юліан Мілкіс та одеські художники

Юліан Мілкіс з хлопцями студії LBWS

«Як я радий, що мій особистий кіт-патріот в Одесі! Я був шанувальником цих котів задовго до того, як у мене з’явився свій. Ці геніальні художники створюють патріотичнi графіті на підтримку перемоги України від початку війни. Одесити їх люблять. Ці чудові художники також маскують машини для фронту, фарбують зупинки, бомбосховища та багато іншого. Дякую! Слава Україні!», – так відгукнувся Юліан Мілкіс і про майстрів з арт-студії, і про «особистого кота» на своїй сторінці у Facebook.

Юліан Мілкіс та його іменний кіт

Юліан Мілкіс на тлі особистого кота

Читайте також:

Фото: ФБ-сторінка Юліана Мілкіса та автора

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції