Новини Одеси та Одеської області

Українські журналісти, які працюють у гарячих точках, тепер можуть застрахувати життя та здоров’я

Українські журналісти, які працюють у гарячих точках, тепер можуть застрахувати життя та здоров’я

Починаючи з третього травня, Всесвітнього дня преси, в Україні розпочали прийом заявок від журналістів на страхування життя та здоров’я. Здійснює його міжнародний фонд страхування журналістів (МФСЖ).

Про нову нагоду для українських журналістів, які працюють у гарячих точках, розповіли в Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» (АНРВУ). До речі, інформагентство «Центр Медіа», яке видає «Одеське Життя», є одним з активних членів цієї організації.

Для України та української медоспільства така ініціатива унікальна і є революційною подією. Такого досвіду у нашій країні ще не було.

Виконавчий директор АНРВУ Оксана Бровко розповіла, що Асоціація спільно із ще п’ятьма шанованими громадськими організаціями виступили засновниками Міжнародного фонду страхування журналістів.

Завдяки багаторічній співпраці АНРВУ зі Всесвітньою газетною асоціацією WAN-IFRA, міжнародні медійники одразу відгукнулися на прохання підтримати ідею страхування журналістів, рекомендували міжнародну страхову компанію, що спеціалізується на такому страхуванні, і навіть виділили фінансування у 10 тисяч доларів.

Отримати страхування можуть журналісти незалежних українських медіа, які планують відрядження до зон бойових дій, на окуповані території або на звільнені території (якщо ще не минуло 30 днів з моменту звільнення). Вони повинні мати засоби захисту. Також буде важливо, якщо журналісти пройшли спеціалізовані курси надання медичної допомоги. «Це буде не основним, але додатковим важливим пріоритетом при наданні страхування, тому що для нас як учасників процесу важливо розуміти, що ми сприяємо такому відрядженню вже підготовленим журналістам,

– каже Оксана Бровко.

Що стосується розмірів виплат у разі настання страхового випадку, страхове покриття складає до 100 000 доларів США на відшкодування медичних витрат при пошкодженні. У разі загибелі журналіста, його сім’я отримає 100 000 доларів США.

 

 

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: