Новини Одеси та Одеської області

У чоловіків призовного віку виникли складнощі з транзитом через Паланку

У чоловіків призовного віку виникли складнощі з транзитом через Паланку

Ділянка траси Одеса-Рені проходить територією Молдови. Щоб потрапити на нього необхідно пройти контроль на пункті пропуску Паланка. Знедавна українські прикордонники стали відмовляти у перетині пункту пропуску деяким чоловікам.

За повідомленнями очевидців, якщо у вас одеська прописка, швидше за все у можливості проїзду транзитною ділянкою траси вам відмовлять. Пропускаю зазвичай мешканців навколишніх районів, а також жінок і дітей.

У прес-службі Державної прикордонної служби Україну цю ситуацію пояснили тим, що фіксується багато випадків порушення умов воєнного часу. З початку війни на Паланку приїжджали чоловіки призовного віку, які зверталися до молдавських прикордонників із проханням надати їм статусу біженця і таким чином залишали країну.

“Насправді чоловіків пропускають для транзиту, однак якщо у прикордонника виникає підозра у намірах людини, вона має повне право не пропускати її далі згідно з умовами воєнного часу”, – пояснила виконувач обов’язків заступника начальника групи інспекторів прикордонного контролю Іванна Плантовська.

Зазначимо, що зараз траса Одеса-Рені, зокрема, її транзитна ділянка по території Молдови – єдиний шлях до південної частини регіону. Альтернативна дорога проходила мостом через Дністровський лиман, але він був пошкоджений внаслідок ракетних ударів російських агресорів.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: