У Білгород-Дністровський прибули величезні автобуси з Німеччини: чи потрібні вони? (фото)

У Білгород-Дністровський прибули величезні автобуси з Німеччини: чи потрібні вони? (фото)

На вулицях Білгород-Дністровського скоро курсуватимуть три сучасні автобуси «Mercedes». Це подарунок мешканцям Одеської області від німецьких міст Ульм та Ной-Ульм.

Автобуси повністю перебувають у робочому стані. Їм провели відповідну діагностику. Автобуси оснащені кондиціонерами, камерами спостереження та пристосовані для перевезення людей з особливими потребами.

Автобусы в Б.-Днестровском
Автобусы в Б.-Днестровском
Автобусы в Б.-Днестровском

Жителі міста діляться інформацією, що, за словами мера, автобуси ходитимуть вулицею Шабською, де на них вже зачекалися зупинки. Також автобусами буде зручно їхати до причала, щоб пересісти на катер.

комментарии жителей Б.-Днестровского

Але є й ті, хто сприйняв новину про сучасні автобуси своєрідно. У багатьох виникають сумніви, чи помістяться ці величезні автобуси на вуличках міста. Але експерти в коментарях стверджують, що навіть на вузьких німецьких вуличках ці велетні почуваються комфортно і безперешкодно прямують маршрутом.

Деякі жителі вважають, що для таких автобусів потрібні кращі дороги. А дуже скептично налаштовані пророкують, що ці автобуси пасажири незабаром “угроблять”.

комментарии жителей Б.-Днестровского

Мер міста Білгород-Дністровський Віталій Граждан також сказав, що тривають переговори з німецькою стороною щодо необхідної техніки, яку вони можуть ще передати місту.

Крім того, Віталій Граждан розповів, що зараз обговорюється питання щодо підписання документів про міста-побратими між Білгородом-Дністровським та вищезгаданими містами — Ульм та Ной-Ульм.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції