Трамвайні колії на узвозі Марінеско продовжують сповзати: чи знайшли причину?

Трамвайні колії на узвозі Марінеско продовжують сповзати: чи знайшли причину?

Депутати Одеської міськради досі не отримали висновків експертизи щодо стану узвозу Маринеска, який поступово сповзає. Про це повідомляє видання “Інтент”.

Члени депутатської постійної комісії з питань планування забудови територій, міського дизайну, архітектури та охорони культурної спадщини Одеської міської ради не можуть отримати висновків щодо стану спуску Маринеско.

буровая установка на спуске маринеско

Ще в травні ми писали про те, що трамвайні шляхи на спуску Марінеско просіли і міська влада намагається розібратися в причині. Для цього тоді виділили понад мільйон гривень бюджетних коштів. Геологічні роботи теж почалися наприкінці весни 2023 року.

Зокрема  11 травня Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради уклало угоду із приватним підприємством комерційною фірмою “Ксена” щодо проведення комплексу протиаварійних заходів, а саме облаштування спостережної мережі гідрогеологічних свердловин в межах протиаварійних робіт зі стабілізації схилу в межах узвозу Маринеска.

Закупівлю проводили без використання електронної системи, конкурентів в компанії не було. Роботи “Ксена” мала б завершити до 30 червня 2023 року. За угодою за роботу компанії заплатили 278 тисяч 364 гривні.

Зсув узвозу Маринеска може призвести до зупинки курсування трамвайного маршруту “Північ-Південь”.

На спуске Маринеско просели рельсы

Минулого, 2022-го року, одесити скаржилися на багато «негараздів», що залишилися після ремонту. Проблем було чимало: плитка, що хитається, в найрізноманітніших «шматках» узвозу, місця, де її взагалі не уклали, нещасний старий парапет ближче до трамвайної зупинки біля Пересипського мосту, відсутність огорож у висаджених дерев, через що брудні потоки після дощу поливали оновлений спуск.

Фото: Інтент, УСИ, Марія Котова

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції