Новини Одеси та Одеської області

«Ти тільки повернися!»: соліст одеської Музкомедії вразив щемливою піснею-молитвою

«Ти тільки повернися!»: соліст одеської Музкомедії вразив щемливою піснею-молитвою

Представляємо вам кліп «Ти тільки повернися!», який звучить так щемно та пронизливо, що сприймається як молитва, як звернення до найвищих світлих сил на порятунок наших українських воїнів.

Написав вірші та виконав цю пісню (музика Тончі Хуліча) Володимир Кондратьєв — заслужений артист України, соліст та диригент Одеського академічного театру музичної комедії ім. М.Водяного.

Цю пісню неможливо слухати без сліз… Талановито створений і кліп, де на тлі прекрасного голосу артиста звучать короткі сповіді наших захисників, миготять кадри сповненої справжньої творчості сьогоднішнього військового театрального життя.

І ви тільки прислухайтеся, як рядки віршів, написаних і настільки талановито донесених до нас Володимиром Кондратьєвим, встромляються в душу!

У театрі розповідають:

— Під час війни Володимир Кондратьєв написав шість пісень, які із задоволенням виконують на концертах. У Міжнародний день захисту дитини представляємо одну з них та бажаємо всім дітям дочекатися живими своїх батьків, а всім мамам – своїх синів!

…Наша затихла Одеська Музкомедія… Банер на її фасаді вже третій місяць каже: «До зустрічі після Перемоги!». Так, не тішить нас зараз театр спектаклями – війна. Але ж сам театр не затих!

Його голос звучить зараз на концертах для наших воїнів, для хлопців із ЗСУ, для переселенців. Тож усі співробітники театру тепер стали бійцями особливого «Театрального батальйону». Вони своїм талантом, творчістю та душею піднімають настрій справжнім бійцям – захисникам нашої України.

Читайте також:

Одеська Музкомедія – 75: театральний ювілей на військовому становищі

В Одеській Музкомедії прозвучала пронизлива сповідь Володимира Кондра.

Фото та відео — Одеський академічний театр музичної комедії ім. М.Водяного; фото Марії Котової

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: