Новини Одеси та Одеської області

Тепер усі Пункти Незламності в Одесі є на інтерактивній мапі

Тепер усі Пункти Незламності в Одесі є на інтерактивній мапі

В Одесі створили інтерактивну мапу пунктів незламності. Це місця, де можна зарядити телефон, погрітися, вийти в інтернет, а в деяких навіть приготувати їжу або перекусити готову.

Мапу розробили в одеській мерії. На інтерактивній мапі міста відмічені всі відкриті зараз Пункти Незламності (Пункти Незламності).

Карта Пунктів Незламності (Пунктів Незламності) в Одесі.

Для кожної такої точки є її опис: скільки розеток для зарядки гаджетів, час роботи, там є інтернет, вода, їжа, піч для приготування їжі, медикаменти та інше.

Раніше «Одеське Життя» публікувало список одеських Пунктів Незламності: загальний і в районах.

Зазначимо, що всі пункти є різними. Якісь організовані міською владою в муніципальних установах, якісь бізнесом. У другому випадку це зазвичай супермаркети.

Від пункту до пункту їхній функціонал сильно відрізняється: в одних є лише розетки для зарядки гаджетів і безкоштовний вай-фай. Як правило, це точки у магазинах. Про інші можна сказати – “повний фарш”: там є і дров’яні печі, щоб готувати їжу, і кімнати для матерів з дітьми.

Карта постійно доповнюється фото та детальною інформацією (назва об’єкта, адреса, кількість місць, наявність генератора/обігрівача/Інтернету/можливість підзарядки пристроїв тощо).

В даний час карта працює онлайн у режимі тестування. Планується, що згодом буде і можливість її використання в офлайн-режимі.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції