Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії України (відео)

Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії України (відео)

День національної гвардії України у нашій країні відзначають 26 березня з 2015 року. Тоді це свято було започатковано указом президента України.

Свято було встановлено, щоб підкреслити значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань щодо забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних зазіхань, охорони громадського порядку.

Сьогодні, коли українці змушені боротися за свою свободу і навіть життя, серед інших привітань, виділяється привітання нацгвардійців з їхнім професійним святом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Він відзначив внесок Національної гвардії у спільну справу – прагнення здобути перемогу на полі бою з Росією.

У своєму відеозверненні на Facebook Залужний заявив, що нацгвардійці щодня на полі бою демонструють, що вірність українському народу – це не порожні слова.

“Честь, мужність, закон – це ті поняття, які об’єднують усіх нацгвардійців. Але за вами – не тільки правопорядок і безпека. Щодня на полі бою ви здійснюєте подвиги, демонструєте, що вірність присязі та українському народу – це не просто порожні слова. Виявляєте неабияку стійкість та відвагу”, – зазначив він у публікації під відео.

Залужний зазначив, що ціною власного життя захисники України борються за свободу для кожного українця і з перших днів російської агресії демонструють вражаючий героїзм на найскладніших ділянках фронту.

“Пліч-о-пліч. Саме завдяки нашій єдності та відданості Батьківщині – ми непереможні”, – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Раніше “Одеське життя” повідомляло, що 25 березня на одеському залізничному вокзалі відкрилося фотовиставка до річниці створення Національної гвардії України. На виставці представили фото бійців Нацгвардії та їхньої бойової роботи.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції