Новини Одеси та Одеської області

ПриватБанк почав оформляти цифрові карти для вакцинованих підлітків

ПриватБанк почав оформляти цифрові карти для вакцинованих підлітків

Підлітки, які пройшли повний курс вакцинації вiд ковiду, можуть оформити спеціальні карти для отримання «Вовиної тисячі» у «ПриватБанку».

ПриватБанк розпочав оформлення спеціальних цифрових карток «еПідтримка» для громадян України віком від 14 до 18 років, які отримали «зелений» COVID-сертифікат у додатку «Дія».

Про це повідомляє сайт банку.

Як відкрити карту «еПідтримка» для підлітків

Підлітки, які вже є клієнтами банку, можуть відкрити картку «еПідтримка» за кілька кліків у мобільному банку «Приват24». Для цього треба:

  • оновити програму;
  • зайти у вкладку «Гаманець»;
  • натиснути меню «Додати» та вибрати картку «еПідтримка».

Для нарахування бонусу за вакцинацію достатньо перейти за посиланням у додаток «Дія» та подати заявку на виплату грошей на картку «ПриватБанку».

А якщо карти “ПриватБанку” у підлітка немає?

Якщо підлітку вже виповнилося 14 років, але він ще не користується карткою ПриватБанку, йому необхідно пройти ідентифікацію в будь-якому його відділенні. Для цього, як повідомляє служба інформаційної підтримки банку, треба надати свідоцтво про народження. Після цього залишається зареєструватися в «Приват24» та оформити картку «еПідтримка».

Як повідомлялося раніше, вже з 7 лютого 2022 року отримати 1000 гривень за вакцинацію від ковіду зможуть українські підлітки віком від 14 років.

Згідно з рішенням уряду, отримані гроші можна використати у сфері освіти, у тому числі – для оплати дошкільної та позашкільної освіти, занять у гуртках та секціях, харчування у їдальнях студентських гуртожитків, придбання шкільного та канцелярського приладдя.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції