Новини Одеси та Одеської області

Підсумки 22 травня: чи варто боятися атаки з Придністров’я?

Підсумки 22 травня: чи варто боятися атаки з Придністров’я?

Зараз знову з’явилися вкиди фейкової інформації про те, що Придністров’я готується до нападу, тільки не зрозуміло на кого: Україну чи Молдову. Втім, на Одещині ОВА запевняють, що малоймовірно і те, й інше.

Так, керівник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко розповів, що, за наявною інформацією, у Придністров’ї російський контингент отримав завдання відновити військовий аеродром та техніку в Тирасполі.

Але за багато років перебування в Придністров’ї все що зробили російські війська – це, за словами голови Одеської ОВА, “пропили всі залишки військової техніки та апаратури”.

Тому виявилося, що відновлювати там нічого і нічим. При цьому за документами всі запасні частини були в наявності. Отже, чергові потуги росіян загострити ситуацію в регіоні були зруйновані звичайною корупцією та недбалістю місцевих начальників.

“Бажаємо їм і надалі розвалювати власну армію зсередини. А ми тим часом разом працюватимемо на перемогу”, – сказав Максим Марченко.

Спікер Одеської обласної ОВА Сергій Братчук також додав, що пропагандистські джерела ворога також зробили вкидання про те, що найближчим часом армія Придністров’я з розташованим там російським контингентом планують захопити молдову, після чого атакують Одеська область.

Сергій Братчук закликав на вірити подібним вкиданням, так у них немає ні джерел, ні підстав. Проте кордон із Придністров’ям посилено контролюється та у прилеглих районах проводяться контрдиверсійні заходи. Тому що, якщо повноцінна військова атака звідти малоймовірна, то проникнення ворожих диверсійно-розвідувальних груп є можливе.

Фото: 24 канал

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: