Новини Одеси та Одеської області

Одеський фотограф зняв не просто війну, а людські почуття (фото, відео)

Одеський фотограф зняв не просто війну, а людські почуття (фото, відео)

У галереї Artodessa (Літній театр) відкрилася фотовиставка фотохудожника з Одеси Бориса Бухмана «Шляхами перемоги».

Про це повідомляє інформагентство “Армія. INFORM”.

Присвячено фотовиставку роковинам широкомасштабного вторгнення росії, яке розпочалося 24 лютого 2022 року і триває досі.

Борис Бухман згадує, що 24 лютого 2022 року, незважаючи на усвідомлення того, що це була велика війна, він не мав сумніву, що Україна переможе. Проте, він відчував себе невпевнено і не знав, як поводитися, поки не отримав акредитацію для роботи в зонах бойових дій.

Його виставка включає фотографії, зняті в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, які показують страх, розгубленість та смуток в очах людей у перші дні війни, а також зруйновані військові об’єкти та ворожу техніку.

Борис Бухман на відкритті своєї фотовиставки

Борис Бухман на відкритті своєї фотовиставки.

Бухман зазначає, що на його фотографіях були зняті щирі почуття українців, і особливо його вразило те, що захисники не мали злості, а їхні очі горіли вірою в перемогу.

Він також розповів про своїх талісманів – прапор, підписаний бійцями, і прапор, на якому всі охочі можуть залишити свої підписи.

Крім того, на виставці представлені уламки снарядів та залишки російського касетного снаряда, які були використані проти українських військ. Бухман зробив ханукію з гільз, знайдених біля розбитого російського Су-30, і пояснив, що це є символом перемоги світла над темрявою.

ханукія з гільз

Ханукія з гільз, зроблена Борисом Бухманом.

На відкритті виставки слова підтримки виголосили начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко та міський голова Геннадій Труханов на честь річниці війни.

Максим Марченко на відкритті фотовиставки

Голова Одеської ОВА Максим Марченко тримає в руках прапор-талісман Бориса Бухмана

Виставка доступна для відвідування в галереї Artodessa у Літньому театрі Міського саду до 14 березня робочого часу. Потім вона буде представлена за кордоном у містах-побратимах Одеси.

Раніше “Одеське Життя” розповідало, що в Одесі перетворили фасади головних пам’яток архітектури.

Фото і відео Армія. INFORM

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції