Новини Одеси та Одеської області

Одеська лікарня отримала сучасне діагностичне обладнання

Одеська лікарня отримала сучасне діагностичне обладнання

В Одесі міська клінічна лікарня №1 (Єврейська лікарня) отримала сучасне діагностичне обладнання для ендоскопічної діагностики.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

У повідомленні йдеться, що нове устаткування придбали за кошти міського бюджету в рамках реалізації Міської цільової програми «Здоров’я».

Лікарня отримала сучасну систему для відеобронхоскопії та відеоколоноскоп. Ці прилади забезпечують високу якість зображення та використовуються для діагностики захворювань дихальної системи й шлунково-кишкового тракту.

медобладнання

Нове устаткування надає додаткові можливості для швидкої та якісної діагностики і надання медичної допомоги пацієнтам лікарні, –

повідомили у пресслужбі.

Читайте також: Ліфт для Ренійської лікарні – не дурощі, а гостра необхідність

Раніше “Одеське життя” писало, що Одеська міська дитяча поліклініка №6 на вулиці Академіка Глушка має власну сонячну електростанцію. Це дозволяє медичному закладу майже вдвічі економити електроенергію, яку він споживає.

Також минулого влітку 2023 року відремонтували зовні й всередині Поліклінічний корпус міської лікарні №8. Зробити ремонт вдалося у рамках Надзвичайної кредитної програми ПРООН.

У корпусі лікарні зроблено якісний ремонт, замінено всі інженерні мережі, здійснено тепломодернізацію, також оновлено меблі.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції