Новини Одеси та Одеської області

Одесити хочуть віддячити європейцям пряниками

Одесити хочуть віддячити європейцям пряниками

В Одесі народився проект, ідея якого – віддячити нашим сусідам-європейцям за допомогу, яку вони нам надали у перші дні війни і продовжують надавати досі.

Керівник та ідейний натхненник проекту – Оксана Бублікова. Оксана зі своєю командою відома далеко за межами Одеси як авторка семи гастрономічних рекордів України.

За задумом організаторів, у Кишиневі, Варшаві та Бухаресті – у столицях держав, які простягли українцям руку допомоги, місцевим жителям подарують 10 тисяч пряників. Це будуть пряники-квіти: мальви, тюльпани, кульбаби, волошки, соняшники та колоски. Крім того, на площу кожної зі столиць буде привезено величезний пряниковий торт у вигляді латинської літери U, що позначає і Україну, i підкову – символ щастя.

пряники в виде цветов

«Варшава – перше місто, де ми хочемо провести акцію подяки. Адже Польща прийняла найбільшу кількість українських біженців, – каже Оксана Бубликова. – Ми віддамо пряники людям і скажемо їм ДЯКУЄМО. Будуть сотні обіймів на площі – звичайне людське тепло, єднання душ».

пряники для европейцев

Приєднатися до проекту та віддячити європейцям може кожен. Як це зробити можна дізнатися на Facebook-сторінці громадської організації Odessa wow.

Фото з Facebook-сторінки Odessa wow

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: