Новини Одеси та Одеської області

Навіщо в Росії знову заговорили про захоплення Одеси та коридор у Придністров’я?

Навіщо в Росії знову заговорили про захоплення Одеси та коридор у Придністров’я?

Учора у міністерстві оборони окупантів заявили про плани захоплення Півдня України з виходом у Придністров’я. Ці хотілки окупантів нездійсненні, навіщо вони знову їх озвучили?

Ситуацію прояснив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у своєму телеграм-каналі.

Почалося все із заяви в.о. командувача військами центрального військового округу Росії Мінекаєва: «Контроль над півднем України – це ще один вихід у Придністров’ї, де також відзначаються факти утисків російськомовного населення».

Зрозуміло, що зайняти Запорізьку, Херсонську, Миколаївську, Одеську область та цим позбавити Україну виходу до моря та вийти до кордонів Молдови – це блакитна мрія рашистів.

Бентежить лише постать того, хто озвучив ці плани. Про Мінекаєва колеги кажуть: «у нього одна звивина, і та поперек дупи». Мабуть, генералу доручили виступити із такою заявою, бо якщо не вдасться її реалізувати – Мінекаєва не шкода.

Воно й зрозуміло, немає жодних передумов для воєнного успіху росії на Півдні України. І тоді постає питання, навіщо було робити цю заяву саме зараз?

Сергій Братчук пояснює: це зроблено «щоб налякати уряд Молдови, через територію якої йде великий обсяг військових та гуманітарних вантажів до України. Схоже, у міністерстві оборони рф вирішили, що для припинення поставок через Молдову достатньо погрожувати порятунком російськомовного населення в Придністров’ї».

Ще речник Одеської ОВА розповів, як на такі заяви реагувати українцям: «А ніяк. Просто ї#шити росіян на кожному сантиметрі української землі!».

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: