Новини Одеси та Одеської області

Нацбанк випустив нову монету, присвячену ВМС України

Нацбанк випустив нову монету, присвячену ВМС України

Номінал нової монети – 10 гривень. В обіг вона запроваджується з 14 липня 2022 року.

У повідомленні прес-служба НБУ сказано, що пам’ятна монета присвячена окремому виду Збройних Сил, який стримує агресію проти України з моря та на приморських напрямках.

Монета має номінал 10 гривень та виконана із сплаву на основі цинку, з’явиться у зверненні у четвер, 14 липня. Її вага 12,4 г, а тираж становитиме 1 млн одиниць.

На аверсі монети в центрі на дзеркальному фоні розміщена емблема Військово-морських сил ЗСУ, внизу ліворуч від неї – малий Державний Герб України, внизу праворуч – номінал 10 та графічний символ гривні.

На реверсі на тлі хвиль зображені різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та ін. є написи: “Вірність, мужність, сила”.

Авторами дизайну нової монети стали: Володимир Таран, Олександр та Сергій Харук. Скульптори – Анатолій та Володимир Демяненко.

Українські військові – армія незламних та непокорених бійців, справжніх патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, перемогу, силу духу, волю та бажання перемогти ворога. Сьогодні мільйони українців підтримують та допомагають українським захисникам, вірять у них і нашу спільну перемогу!

– сказано у повідомленні Нацбанку.

Ще новини Одеси:

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції