На Одещині шукають патріотів до стрілецького батальйону “Чорноморська січ”

На Одещині шукають патріотів до стрілецького батальйону “Чорноморська січ”

Триває прийом патріотично налаштованих та мотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Приєднатися до підрозділу можуть військовозобов’язані громадяни України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку.

Також до батальйону служити до батальйону можуть надійти внутрішньо переміщені особи або тимчасово розташовані на території Одеської області.

Кампанія спрямована виключно на мотивованих людей, які добровільно записуються до Збройних сил України, щоб захистити Одеську область від окупантів!

До складу окремого стрілецького батальйону “Чорноморська Січ” планують набрати близько 600 осіб. Забезпечення цього батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України.

Формування та розміщення особового складу, підготовленого за сучасними стандартами НАТО, відбуватиметься на території Одеської області.

Усіх бажаючих запрошують до територіальних центрів комплектування за місцем проживання. Під час звернення обов’язково вказуйте, що хочете проходити службу саме у стрілецькому батальйоні «Чорноморська Січ».

анонс набору в батальйон Чорноморська січ

У ряди батальйону Чорноморська січ беруть тільки добровольців.

Читайте також:

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції