На Одещині не змогли продати порт

На Одещині не змогли продати порт

Перший аукціон з приватизації “Білгород-Дністровського морського торговельного порту”, що належить державі, провалився. Не надійшло жодної заявки від покупців.

Про це повідомили у Фонді держмайна України.

Наступні торги зі зниженням ціни заплановані на 13 березня. Стартова ціна – 93,7 млн грн.

Начальник регіонального відділення ФДМ України по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський зазначив, що у фонді відверто здивовані таким результатом. За його словами, портом цікавилося багато компаній, як українських, так і іноземних.

Він додав, що такого ще не було в їх досвіді. І спробував пояснити ситуацію, що склалася:

“Іноді таке буває: ринок вважає ціну надто високою. Це дійсно так? Ми вже мали таке: на другому аукціоні ціна зростає більше, ніж на першому”.

Також Славський зазначив, що не слід порівнювати приватизацію порту в Білгород-Дністровському з продажем порту «Усть-Дунайськ». На його думку, ось чому:

  1. По-перше, порт на Дунаї – один з небагатьох діючих у повному обсязі в країні. Об’єкт у Білгороді-Дністровську працює зараз як «сухий порт»;
  2. По-друге, загальна вартість. До ціни, що ви бачите на аукціоні, додайте 20% ПДВ. А у випадку з Білгород-Дністровським портом додайте погашення боргів (які на кінець року становили близько 100 мільйонів гривень).

“У будь-якому випадку: різний бізнес був зацікавлений, тому чекаємо на другий аукціон”, – підбив підсумок чиновник.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції