Новини Одеси та Одеської області

«Ми молимо Бога, щоб ця війна закінчилася»: представники одеських церков підготували спільне відеозвернення (відео)

«Ми молимо Бога, щоб ця війна закінчилася»: представники одеських церков підготували спільне відеозвернення (відео)

Представники духовенства різних церков та конфесій Одеси підтвердили свою єдність у прагненні до збереження миру у місті та Україні.
Відповідне відеозвернення опубліковано на YouTube-каналі одеської мерії «Думська, 1».

Відеозвернення підготували благочинний храмів першого Одеського округу Української Православної Церкви Протоієрей Павло Полещук, секретар Одеської єпархії Православної Церкви України Теодор Оробець, головний рабин Одеси та півдня України Авраам Вольф, директор Морського Апостолата УГКЦ, головний капеллан Військово-Морських сил в Одесі Олександр Смеречинський та заступник імаму у зв’язках із громадськістю Аскар Джасімов.

«У місті Одесі та Одеській області завжди мирно уживалися всі нації та народності. Тут завжди панував мир серед безлічі конфесій. У нас іноді різні доктрини, але прагнення до миру, до того, щоб жити добросусідськи і чесно, завжди здійснювалося в Одесі. І сьогодні наші молитви про те, щоб місто Одесу було збережено і тут непорушно зберігся мир, дорогий для кожного з нас.

Ми молимо Бога, щоб ця війна закінчилася, щоб вона не дійшла до Одеси, сьогодні мирної. Ми просимо Бога, щоб він зупинив усіх, хто думає продовжувати цю війну.

Ми потребуємо лише того, щоб нам дали спокій і дозволили нам, дивлячись у майбутнє, розвивати нашу багатоконфесійну, багатонаціональну, але єдину сім’ю, частину української землі, Української держави. Не треба визволяти нас. Забирайтеся геть додому»,

– говорять одеські представники духовенства.

Фото: скріншот з відео

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: