Мер Труханов привітав городян із Днем визволення Одеси та згадав росію

Мер Труханов привітав городян із Днем визволення Одеси та згадав росію

Міський голова Одеси Геннадій Труханов у День визволення Одеси 10 квітня 2023 року привітав одеситів зі святом. Він заявив, що, як і 79 років тому, ми захищаємо свою землю від окупантів, тільки тепер окупантом став народ, який ми називали братським. Але ми й зараз переможемо, як перемогли майже вісім десятиліть тому.

Наводимо текст привітання мешканців Одеси мером Геннадієм Трухановим із Днем визволення міста від 10 квітня 2023 року: 

Дорогі одесити! Вітаю із Днем визволення Одеси від фашистських загарбників.

Сьогодні в Одесі залишилося всього два визволителі: Євген Семенович Ахлупін та Микола Ксенофонтович Безіменний.

Чи думали вони, що доживуть до тих днів, коли рідні будуть бігти в бомбосховище під звуки повітряної тривоги. Що ракети летітимуть з боку тих, хто 1944 року став поруч, звільняючи Одесу від нацистських окупантів.

А сьогодні так званий братський народ сам окупант. Я не знаю, чим керувалися росіяни, коли напали на суверенну незалежну державу, але точно знаю, що ми захищаємо свою землю, яка надає нам сили. Як 79 років тому, так і сьогодні. З Днем визволення Одеси – українського міста, де завжди жили та продовжують жити вільні та мужні люди. перемогли тоді, переможемо і зараз.

Зазначимо, що до російського вторгнення Геннадій Труханов із задоволенням носив на собі георгіївську стрічку – улюблений символ російських фашистів. І, говорячи про події Другої світової війни, повторював радянсько-російську риторику. Схоже, російські ракети, які вбивають дітей і руйнують цілі будинки, підштовхнули одеського мера більш об’єктивно поглянути на нашу історію, яка, як бачимо, прямо пов’язана із сучасністю.

Нагадаємо, що в прошлому, 2022 році, празнування Дня візволення Одеси  10 квітня не проводилося. Ба більш – в цей день в місті діяла цілодобова комендантська година. Появлятися на вулицях міста протягом доби було заборонено. Причина такої суворої заборони – россійські агресори могли організувати масові заворушення, провести теракт, чи нанести рекетного удару по скупченню людей. Бо тоді існували виликі ризики навить ворожого морського десанту. Але, як бачимо, ситуація за рік змінилася. Одеса залишається вільним українським мiстом. А наша держава йде до перемоги, щоб звільнити всі українські землі від російських загарбників.

Рекомендуємо також:

10 квітня: окупація та звільнення Одеси у цифрах (вiдео)

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції