Магнітні бурі: прогноз на четвер 8 лютого

Магнітні бурі: прогноз на четвер 8 лютого

За прогнозом учених Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України в четвер, 8 лютого, очікується спокійна геомагнітна обстановка.

Магнітна буря – це реакція магнітосфери Землі на потужні сонячні спалахи, які викидають в космос великі кількості заряджених частинок. Ці частинки взаємодіють з магнітним полем Землі, спричиняючи його коливання та зміни.

Магнітні бурі можуть мати різні наслідки для людей і планети. З одного боку, вони створюють красиві природні явища, такі як полярне сяйво, яке можна спостерігати в північних та південних широтах. З іншого боку, вони можуть негативно впливати на здоров’я людей, особливо метеозалежних, викликаючи головний біль, запаморочення, підвищення тиску, розлади сну, зниження імунітету, погіршення настрою та інші симптоми.

Крім того, магнітні бурі можуть порушувати роботу супутників, радіозв’язку, навігації, електромереж, літаків та іншої техніки, яка залежить від магнітного поля Землі. Магнітні бурі також можуть впливати на погоду, збільшуючи температуру повітря, швидкість вітру, кількість хмар та опадів.

Як підготуватися до магнітної бурі

Експерти радять людям, які відчувають негативний вплив магнітних бурь, дотримуватися деяких рекомендацій, щоб зменшити їхній стрес та покращити самопочуття. Ось деякі з них:

  • Знизити до мінімуму куріння, вживання алкоголю, кави та міцного чаю.
  • Добре висипатись, проводити більше часу на свіжому повітрі, робити легкі фізичні вправи.
  • Відмовитися від шкідливої та важкої їжі, пити більше води, вживати вітаміни та мінерали.
  • Тримати під рукою потрібні медикаменти для нормалізації тиску, серцевої діяльності, нервової системи.
  • По можливості уникати важливих справ, які вимагають прийняття рішень, ясності мислення, розумової напруги, швидкої реакції.
  • При поганому самопочутті відмовитись від поїздок за кермом, звернутися до лікаря.
[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції