Новини Одеси та Одеської області

Літніх таборів для дітей цього року в Одесі не буде

Літніх таборів для дітей цього року в Одесі не буде

2022 року в Одесі та області не працюватимуть літні табори для відпочинку школярів. Не організовуватимуться табори при школах. Причина – небезпека ракетних ударів із Росії.

Про це розповів директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

Чиновник повідомив, що цього року в Одесі та області не працюватимуть літні табори та наметові містечка, зокрема й на базах шкіл. Оздоровлення може бути лише там, де безпечно – у західних областях України.

За словами Лончака, якщо у дітей буде бажання, то для них організовуватимуть групи та відправлятимуть до Закарпаття та Чернівецької області.

Обласного чиновника доповнила директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. За її словами, табори не працюватимуть, адже забрати дітей з дому та помістити їх кудись, де немає бомбосховища, неможливо, бо Одещина страждає від ракетних ударів.

“З огляду на розміщену в ЗМІ Росії інформацію про те, що у нас у школах Суворовського району розташована бойова техніка (що не відповідає дійсності), ми не знаємо, що може спасти на думку цим людям. Тому мені здається, якби я дізналася про таке офіційно в Одесі, я вважала це якоюсь недбалістю професійною або просто дивним вчинком”, – заявила чиновниця.

Які альтернативи

Олексій Чорний – один із організаторів таборів, представник центру “Експедиція” зазначив, що відпочинок у таборах та парках дійсно доведеться переносити до західної частини України.

Відпочивати там зможуть діти з усієї України, головне, щоб вони були самостійними та мали досвід відпочинку без батьків.

Крім того, Олексій Чорний зазначив, що у багатьох батьків цього року не буде можливості відправити дитину до табору з фінансових причин. Вартість відпочинку у верхів’ях Дністра цього року становитиме 10 500 грн за 12 днів. Діти військових та діти ВПО мають знижку 25%. Діти, які втратили годувальника, поїдуть безкоштовно.

Новий табір для дітей буде в одному із семи природних чудес України – Дністровському каньйоні.

В Одесі діти зможуть ходити на заходи, що організуються “Центром патріотичного виховання” бібліотеці ім. Грушеського. Там відбуватимуться історичні та патріотичні лекції. Дізнатися їх розклад можна на сторінці центру Facebook.

Раніше “Одеське Життя” повідомляло, що керівник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко розпорядився повній забороні проведення будь-яких урочистостей щодо завершення навчального року.

Джерело: Суспільне. Одеса


Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту з NDF. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції