Новини Одеси та Одеської області

В Одесі та області заборонили проведення останніх дзвінків

В Одесі та області заборонили проведення останніх дзвінків

25 травня 2022 року керівник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко розпорядився про повну заборону проведення будь-яких урочистостей щодо завершення навчального року.

Влада пішла на такий крок із міркувань безпеки. У країні війна і ймовірність завдання ракетних ударів російськими військами залишається дуже високою.

«Шановні учасники навчального процесу, батьки, колеги! Я ще раз наголошую, що в країні продовжується військовий стан, який Указом Президента України продовжено ще на 90 діб, до 23 серпня. Усі освітні процеси в області проходять онлайн, очно навчальні заклади не працюють, тому питання організації випускних у традиційному форматі поки що не стоїть», – так прокоментував ситуацію голова департаменту освіти Одеської ОВ Олександр Лончак.

Він додав, що як батько розуміє невдоволення батьків. Але зараз, насамперед, думати про безпеку своїх дітей! А також про тих, хто вже віддав життя за Україну та про майже ровесників випускників, які сьогодні зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність нашої держави, про мільйони українських дітей, які стали біженцями та про 238 маленьких українців, убитих рашистами.

«Думаю, ви згодні зі мною, що недоречно влаштовувати свята, коли в область привозять для поховання загиблих, а в громадах оголошують Дні жалоби, коли летять крилаті ракети і ніхто не знає, куди потрапить наступна. Ми повинні зберігати здоровий глузд у цій ситуації» – підсумував Олександр Лончак.

Зазначимо, що скасування проведення останніх дзвінків в Одеських школах більш ніж доречне – рашисти у своїх заявах не раз повідомляли, що там розташовані “вогневі точки” ЗСУ та військова техніка. Що робить навчальні заклади дуже можливими цілями ворожих ракетних ударів.

В Одесі навіть мер змушений особисто їздити по школах і демонструвати городянам, що ніяких військ у навчальних закладах немає.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції