Новини Одеси та Одеської області

Як відбудуться церковні служби на честь Вербної неділі 16 та 17 квітня

Як відбудуться церковні служби на честь Вербної неділі 16 та 17 квітня

З метою дотримання безпеки всіх жителів міста та області, парафіян та духовенства під час війни, Одеська обласна військова адміністрація дала рекомендації щодо проведення церковних служб.

Встановлювати час вечірнього служіння з нагоди Вербної неділі 16 квітня (для християн східного обряду), щоб його початок та завершення не припадали на період дії комендантської години та завершити вечірнє служіння за 2 години до початку встановленої комендантської години.

  • 🌿 Освячення верби, в неділю 17 квітня, знову ж таки з метою дотримання безпеки, слід здійснювати без масового скупчення людей, з дотриманням встановленої комендантської години.
  • Святкове нічне служіння (для християн західного обряду) з 16 на 17 квітня має відбуватися без присутності парафіян. Рекомендується використовувати онлайн служіння.
  • Обряд благословення та освячення їжі повинен відбуватися без масового скупчення, виключно з дотриманням встановленої комендантської години.
  • Прихожанам та духовенству слід також врахувати додатковий час на дорогу до храму та від нього, щоб не потрапити в період дії комендантської години, змін у тривалості якої не буде!

В Одеській ОВА радять не збиратися до груп навіть якщо ви відвідаєте храми, мати при собі паспорт і з розумінням ставитися до можливих перевірок.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: