Новини Одеси та Одеської області

Як працюють медустанови Одеси і чи потрібно скуповувати ліки?

Як працюють медустанови Одеси і чи потрібно скуповувати ліки?

Усі медичні заклади Одеси працюють у штатному режимі, сімейні лікарі виходять на роботу та ведуть прийоми. Єдине обмеження – це стаціонари, оскільки планові операції сьогодні скасовані, але ургентна допомога надається всім одеситам. Про це розповів Левон Нікогосян, директор міського департаменту охорони здоров’я.

У медичних закладах щодня поповнюється запас медикаментів. Зокрема, з Марселя прибули три машини швидкої допомоги з медикаментами та іншою гуманітарною допомогою.

Левон Нікогосян розповів про роботу комунального підприємства “Одесфарм”. Воно продовжує свою роботу, не зупиняючись ні на день. На сайті департаменту охорони здоров’я, на міському сайті публікується, які саме аптеки працюють. Мінімум 13-14 аптек підприємства працюють щодня з 9.00 до 16.00. Триває видача препаратів за всіма програмами: як за державною програмою «Доступні ліки», до якої входить видача препаратів, що містять інсулін, так і за міськими програмами.

Прохання до одеситів поставитися з розумінням: якщо немає якогось препарату, фармацевти або пропонують аналог, або треба почекати день-два до отримання препарату.

Прохання не піддаватися паніці та не скуповувати в аптеках все підряд.

Джерело: od-news.com

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: