Цього року на Котовського в Одесі хочуть відкрити два бювети: розташування

Цього року на Котовського в Одесі хочуть відкрити два бювети: розташування

У 2023 році міська влада Одеси запланувала відкрити в місті два нові бюветні комплекси. Обидва вони будуть розташовані у суворовському районі.

Про це стало відомо з міської програми охорони та покращення стану довкілля, яку розглядали на сесії міськради 8 лютого.

Під час сесії директор муніципального департаменту екології Марина Савченко пояснила, що в цьому районі є лише один бювет (на вулиці Кримській – ред.) і цього замало.

Нові бювети з’являться на території зелених зон: у парку Ентузіастів та у сквері “Зоряний”. На будівництво першого у програмі закладено 8,3 мільйона гривень на два роки, другого – 3,7 мільйона.

Загалом зараз в Одесі працюють 16 бюветних комплексів. І як сказав заступник міського голови Сергій Тетюхін, цієї кількості для міста обмаль, особливо в умовах війни.

“Ризики у тому, що у нас є одне джерело постачання питної води до міста Одеса, тому нам потрібно резервувати ці джерела. Тому два бюветні комплекси у Суворівському районі – вони просто необхідні, щоб, наприклад, якщо буде новий удар по нашій інфраструктурі, люди елементарно могли отримати питну воду”, – пояснив під час сесії Тетюхін.

Раніше “Одеське Життя” повідомляло, чи зможуть одесити набрати воду з бюветів, коли немає світла? Чи зможуть одесити набрати воду з бюветів, коли немає світла?

Читайте також: 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції