Чи піднімуть тарифи на газ цієї осені?

Чи піднімуть тарифи на газ цієї осені?

На жаль, війна ще не закінчилася, а майбутня зима, як уже лякають українців деякі експерти, може виявитися складнішою за попередню. Чого варто очікувати, коли розпочнеться опалювальний сезон і чи буде підвищення тарифів на газ, розповів голова газопостачальної компанії «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

Наразі близько 98% споживачів газу в Україні є клієнтами компанії «Нафтогаз України». Це 12,4 млн українських домогосподарств, які купують газ за фіксованим тарифом 7,96 гривні за кубометр.

За словами Олексія Чернишова, компанія ухвалила рішення щодо продовження дії тарифу «Фіксований» на майбутній опалювальний сезон. Тобто ціни на послуги не підвищуватимуться до 1 травня 2024 року, забезпечуючи стабільність та передбачуваність для споживачів.

«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було ухвалено з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. За всієї складності ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні», – зазначив голова «Нафтогазу».

Ви також можете дізнатися:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції