Альтернативні місця відпочинку: Куяльницький лиман

Альтернативні місця відпочинку: Куяльницький лиман

Ще одне альернативне місце відпочинку біля води знайшли журналісти видання “УСИ” – це на узбережжі Куяльницького лиману, що знаходиться біля самої Одеси. Про це повідомило видання “УСИ”.

Нагадаємо, ми нещодавно писали, що обіцяні ОК “Південь” обладнані альтернативні пляжам місця відпочинку так і не запустили в дію, але журналісти “ОЖ” знайшли таке місце на узбережжі Тилігульського лиману.

Ще кілька “альтернативних місць” відпочинку знайшли наші колеги на узбережжі Куяльницького лиману.

куяльник

Куяльницький лиман або Куяльник, раніше Андріївський лиман — лиман на північно-західному узбережжі Чорного моря, один з групи одеських лиманів, розташований на північ від Одеси. З 1 січня 2022 року входить до території національного природного парку «Куяльницький». Це теж досить великий за розміром лиман, але вже давно пересихаючий і дуже мілкий.

куяльник

Площа, залежно від рівня води коливається в межах 52-60 км². Довжина — 28 км, ширина понад 3 км, а средня глибина — близько 1 м.  Але одесити і мешканці області давно полюили цей лиман через його цілющі грязі і переважно відпочиваючі тут люди приходять за оздоровленням більше, ніж саме за відпочинком. Хоча тут часто можна побачити і засмагаючих одеситів.

Є й ті, хто просто приймає сонячні ванни та відпочиває від міста. Тут для цього чи не найкращі умови, тим більше що не тільки природа, але й будови своїм виглядом контрастують з тим, що можна побачити у місті. Старовинні павільйони (на жаль, часто в аварійному стані) курорту сусідять з житлом радянського періоду, а також з висотними корпусами санаторію.

куяльник

Місцеві жителі зайняті своїми справами й не дуже звертають увагу не приїжджих. Аж настільки що місцями залишають сміття на схилах, – а це дуже помітно псує враження від цього у цілому чудового місця.

Нагадаємо, що в Одесі та області обіцяли ще у травні підготувати альтернативні місця відпочинку та пляжі.

Фото: УСИ, Google maps

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції