Новини Одеси та Одеської області

Всесвітній день обіймів: хто вигадав це свято?

Всесвітній день обіймів: хто вигадав це свято?

Сьогодні, 21 січня, відзначається Всесвітній День обіймів. Це одне з найніжніших і найтепліших свят. Його суть у тому, що під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Вважається, що цього дня в дружні обійми можна укласти навіть зовсім незнайому вам людину.

Міжнародний день обіймів (International Hug Day) був заснований 1986 року в Америці. Спочатку свято було національним, але незабаром поширилося по всьому світу.

Цього дня молодь у всьому світі влаштовує флешмоби: часто у парках та на вулицях можна побачити хлопців із табличками в руках, на яких красується напис Free Hugs. Таким чином учасники акції запрошують кожного бажаючого обійнятись та обмінятися позитивними емоціями.

Існує й другий День обіймів, який відзначається 4 грудня, який розпочав у 1970-х роках у студентському середовищі західноєвропейської молоді. Але той, про який ми говоримо сьогодні, популярніший.

На думку психологів, обійми фізично корисні для людини, бо коли люди обіймають один одного, виробляється такий гормон окситоцин, який допомагає відчувати близькість між людьми. І якщо дітей рекомендується обіймати хоча б чотири рази на день, то дорослим радять обійматися чотири-вісім разів на день.

Тому сміливо обіймайте сьогодні всіх рідних та коханих. Якщо ж ви чи ваші близькі знаходитесь далеко один від одного, то не зайвим буде відправити електронний привіт-обіймашку.

Раніше ми розповідали про День «Дякую».

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції