Новини Одеси та Одеської області

Від початку до нашого часу: що почитати про історію України?

Від початку до нашого часу: що почитати про історію України?

На тлі війни та вигаданих чуток з боку агресора про Україну та її народ, редакція «Одеського життя» зробила добірку цікавих книг про українську історію у фактах та прикладах. Читайте, аналізуйте та робіть висновки.

Володимир В’ятрович «Україна. Історія з грифом «Секретно»

У книзі екс-директора архіву Служби безпеки України публікуються документи, які донедавна були засекречені. Страшна правда про історію України ХХ століття, яка ходила в легендах та переказах, тепер має документалізоване підґрунтя та офіційне підтвердження. Автор розповідає факти та розвінчує старі та нові міфи.

Рік видання: 2014

Олександр Палій «Короткий курс історії України»

Ця книга є справжньою знахідкою для юних читачів, які хочуть познайомитися з історією України. У ній автор цікаво та доступно розповідає про події, що відбувалися з давніх-давен і до сьогодні на нашій землі. Діти від 6 років дізнаються багато цікавих фактів – відомих і не дуже.

Рік видання: 2017

Сергій Поганий «Брама Європи»

Тема української національної ідентичності та її роль в історії Східної Європи після 2014 року стала однією з найгостріших. Чому російсько-український конфлікт має такий сильний вплив на світову спільноту? Що відрізняє українців від росіян? Як виникла, на чому будувалась і як перемогла ідея української незалежності? Відповіді на всі запитання ви знайдете у книзі «Брама Європи».

Рік видання: 2018

«Україна «Країна зсередини»

Книга-путівник написана за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016 до зими 2018 року та охопила всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля та від Волині до Таврії. У ній зібрані дивовижні історії людей та місць, а також фото, що показують Україну справжньою та автентичною.

Рік видання: 2019

Юрій Сорока «100 важливих подій історії України»

Автор цього видання зібрав події, які сформували ту Україну, яку ми знаємо зараз, і які сприятимуть її розвитку надалі. Досить довго експлуатувався образ нашої країни як безпорадної жертви, яка постійно страждає, співає сумних пісень і не здатна протистояти зовнішньому тиску. Але занурення у реальну історію України доводить, що це далеко не так.

Рік видання: 2019

Василь Базів «Антихрист. Том 3. Україна та Росія: війна престолів. Священний Томос і скріпи мракобісся»

Василь Базів – відомий політик, дипломат, науковець, візіонер. Його трилогія есе-досліджень «Антихрист» – розповідає про відносини Росії та України. Дивно, що ця книга була опублікована два роки тому, а зараз вона як ніколи є актуальною . Третій том «Україна та Росія: війна престолів» присвячений нинішній російсько-українській священній війні між спадкоємцями християнської Русі-України та нащадками антихристиянської Орди-Росії.

Рік видання: 2020

«Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України»

У цій книзі ви дізнаєтеся історії про життя українського народу: його побут і культуру, ремесла та мистецтво. Ви також дізнаєтесь цікаві факти про різні національні спільноти та всі народи України. Серед них: гагаузи, приазовські греки, австрійці, роми, євреї, чехи, кубинці, нігерійці, кримські татари, кримчаки та караїми.

Рік видання: 2022

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції