В Одесі на старовинний будинок приліпили безглузду мансарду (фотофакт)

В Одесі на старовинний будинок приліпили безглузду мансарду (фотофакт)

Жителі міста обурені тим, що над столітньою будівлею, біля якої обвалюється фасад, надбудували сучасну, іншу стилістично мансарду.

Мансарду одесити помітили на будинку за адресою Каретний провулок, 4. З’явилася вона над будівлею, збудованою в 1902 році і відомою як прибутковий будинок Балицького.

Знімок мансарди опублікував у facebook-групі “Моя Одеса” одесит Борис Гройсман.

мансарда Одеса, Каретний провулок, 4

У коментарях жителі міста особливо обурені тим, що зовнішній вигляд старовинного, з фасадом, що руйнується, будинку ніяк не співвідноситься з новенькою і такою, що зовсім не вписується стилістично, мансардою.

Ще люди висловили думку, що такі мансарди треба будувати після ремонту фасаду будинку. І використовувати відповідні матеріали, а не білу вагонку, яка тільки спотворює будівлю.

І поки хтось будує собі нові мансарди, мешканці нижніх поверхів цього будинку змушені накривати свої балкони сітками, щоб захистити їх і себе від штукатурки, що падає.

До речі, мансарду побудували 10 років тому, але вона не впадала в очі, тому що була прихована деревами, які зараз знесли.

Тим більше, що Каретний провулок не найпопулярніший маршрут для прогулянок.

Але зараз, без дерев, цей архітектурний “шедевр” буквально змушує текти сльози з очей у тих, кому не пощастило його побачити.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції