Зелена карта до Грузії

Зелена карта до Грузії

Багата природа, найчистіші пляжі, корисні мінеральні джерела, історичні пам’ятки з церквами та фортецями, печери, чудова гастрономія, чи це не привід відвідати гостинну Грузію?

Збираючись у подорож, головне не забути, що страховка на авто для українців залишається обов’язковою.

Кому потрібен поліс?

Країна входить до міжнародного альянсу, який відповідає за страхування автомобілістів, які в’їжджають на території інших держав – його членів. Наявність поліса дає можливість погасити будь-які збитки, заподіяні майну іншого водія, у разі, якщо його власник винен у ДТП. Тому зелена карта до Грузії є обов’язковою для всіх іноземців, які в’їжджають на її територію на своїй машині.

Що потрібно для отримання полісу?

Звучить трудомістко, але зараз для оформлення документа немає нічого складного. Достатньо лише мати при собі ідентифікаційний код та техпаспорт, а також певна сума та окремий час.

Як і де отримати поліс?

Для автомобіліста є кілька способів оформлення – в конторі, на кордоні, онлайн. Перший варіант зазвичай трудомісткий, потрібно виділити час на пошуки та поїздку до офісу. Другий – більше підходить тим, хто забув запастись полісом, бо тут ціна може виявитися найдорожчою, не кажучи про те, що не на всіх пропускних пунктах є представництва. Онлайн – найбюджетніший і найшвидший спосіб, документ можна сформувати самому у будь-який час. Також, вже перебуваючи в іншій країні, може бути оформлена страховка на автомобіль у Грузії.

Поліс онлайн?

Для отримання документа достатньо зайти на сайт та обрати потрібний вид страхування. Далі все просто – вказуєте тип машини, термін, на який планується поїздка та тариф. Наступний крок – заповнення реєстраційних даних і транспорту, тут треба не забути вказати дату, з якої починається дія документа. Для легкості необхідні документи можна завантажити у цифровому варіанті. Останній крок – оплата.

Це чудовий спосіб не тільки отримати поліс заздалегідь або дорогою, але й доступна зелена карта в Грузії для тих, хто в’їхав без неї, а також якщо закінчився термін дії.

Для більш оперативної роботи та комунікації продумано чат бот, тепер страховка доступна в Телеграмі на вашому смартфоні. Немає нічого простішого, всі дії такі самі, як і на сайті.

Вартість поліса

Ціна прямо залежить від кількох факторів – місця, де оформляється зелена картка, виду послуг, заявленої суми виплат, терміну дії та типу машини. Страховка на авто в Грузії, якщо оформляти в компанії, що працює в країні, коштує дорого. У Green Travel у пакеті продумано максимально можливе грошове відшкодування та підсумкова вартість від цього не залежить. Щоб дізнатися остаточну ціну, достатньо вказати:

Термін поїздки – від 15 до 365 днів, що більше, то дорожче, але вигідніше, якщо треба затриматися надовго. У будь-якому разі завжди можна продовжити.

Типу транспортного засобу – чим більший, тим дорожче, враховується будь-яке – від причепа з моторолером до вантажівки з пасажирським автобусом.

Як видно, немає нічого простішого, ніж оформити страхування до Європи чи будь-якої іншої країни, тому ніщо не стане перепоною для подорожі.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції