Все про популярний нагрівальний елемент для електричної теплої підлоги

Все про популярний нагрівальний елемент для електричної теплої підлоги

Системи теплої підлоги випускають на основі кабелів, що гріють, матів та інфрачервоної плівки. Якщо говорити відверто, то плівкове обігрів використовується далеко не у всіх країнах. Таке рішення, звісно, має право на існування.

Однак поки що ІЧ-плівка не пройшла такої перевірки часом, як кабельні системи. До того ж мат – це той самий кабель, тільки більш тонкий і закріплений для зручності монтажу на сітчастій основі. Тому слід визнати, що саме кабель — усьому голова. Про нього ми й поговоримо сьогодні. Тим більше кабельний обігрів з’явився раніше від інших видів і коштує дешевше. У чому можна переконатися, якщо подивитися на асортимент, наприклад, цього магазину: https://teplyypol.kiev.ua/warm-floors/nagrevatelnyj-kabel-v-styazhku. Давайте розглянемо основні переваги нагрівального кабелю та спробуємо виявити можливі мінуси використання таких систем.

6 фактів про нагрівальний кабель

Відразу перейдемо до справи та зазначимо такі особливості використання кабельних секцій:

  1. Термін служби кабельного теплого підлоги може становити 50 і більше років. А все завдяки стяжці, яка заливається у процесі його монтажу. Такий масивний та міцний шар завтовшки до 8 см надійно захищає кабелю від усіляких загроз. Друга складова такої разючої довговічності — висока якість виготовлення. Моделі тих виробників, в яких використовується безмуфтове з’єднання холодного і гарячого кінців кабелю, взагалі практично не виходять з ладу через заводський шлюб.
  2. Наявність стяжки обмежує використання кабельних секцій там, де не можна сильно підняти висоту підлоги і немає бажання знову влазити в «брудні роботи».
  3. Тонкі кабелі, що гріють, укладають просто в шар клею разом з плиткою. Взагалі поряд з матами таке рішення ідеально підходить для використання разом з таким покриттям для підлоги.
  4. Кабелі виготовляють у вигляді секцій. Кожна має свою довжину та потужність. Виробники вказують питому потужність з розрахунку один погонний метр кабелю.
  5. Кабель однаково підходить для використання в системах теплої підлоги, які виконують функції додаткового або головного джерела тепла.
  6. Після монтажу увімкнути систему обігріву можна буде лише через 4 тижні. Саме стільки потрібно розчину для повного висихання. Отже, кабельна тепла підлога — рішення не для нетерплячих.
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції