Новини Одеси та Одеської області

Стратегії перемоги у тендерах Прозоро

Стратегії перемоги у тендерах Прозоро

Участь у державних закупівлях може допомогти вашій компанії отримати дохід та зрости на ринку. Давайте розглянемо поради, які допоможуть вам перемогти у будь-якому тендері.

 1. Виберіть надійний торговий майданчик

Для того щоб брати участь у тендерних закупках Прозорро, спочатку вам потрібно зупинити свій вибір на майданчику-партнері, за допомогою якого ви будете подавати участь та брати участь у торгах. Торговий майданчик – це перша і іноді найважливіша перевага у перемозі, якщо її правильно вибрати.

 1. Уважно складайте тендерну пропозицію

Уважно прочитайте тендерну документацію. Як правило, причини відхилення вашої пропозиції будуть приховані дрібним шрифтом. Тендерні документи можуть бути такими ж товстими, як енциклопедія, але це не означає, що ви можете їх швидко переглянути; ви повинні ретельно вивчити кожний критерій. Досить рідко необхідні документи містяться в менш очевидному місці, наприклад, у розділі «Відхилення тендерних пропозицій».

 1. Схвалення замовником запропонованих змін у тендерній документації не є гарантією того, що такі зміни будуть реалізовані.

Переконайтеся, що в тендерну документацію були внесені необхідні зміни, якщо клієнт погоджується з вашими критеріями (включаючи видалення дискримінаційних умов).

 1. Препарування пояснень та поточних процедур

Міністерство економічного розвитку пропонує розгорнуті відповіді на запитання, що часто ставляться на своєму веб-сайті. Крім того, державний веб-портал держзакупівель Prozorro містить безліч матеріалів, які варто вивчити перед подачею тендерної пропозиції.

 1. Робіть пропозицію заздалегідь, не відкладайте на останній момент.

Запитувати — це перший крок до готовності взяти участь у торгах. Існує велика ймовірність зробити помилку, коли у вас залишилося лише два або три дні до терміну подання заявки.

 1. Відмова не означає програш

Пам’ятайте, що у разі відхилення вашої тендерної пропозиції ви маєте можливість пред’явити вимогу Замовника або подати скаргу до Антимонопольного комітету України.

Спільні пастки у тендерній документації

 • Відсутність електронного цифрового підпису
 • У довідці у довільній формі відсутні відомості про відсутність підстав статті 17.
 • Невнесення додатків до банківської гарантії та додатків до договорів аналогічного характеру до системи Prozorro
 • Ненадання або ненадання довідок та інших документів, зазначених у тендерній документації.

Перемога у тендері: кілька порад

 1. Не соромтеся звертатися із запитами та вимогами до замовника, якщо ви сумніваєтеся в умовах тендерної документації або вважаєте їх несправедливими чи незаконними.
 2. Важливо додавати до Prozorro лише файли, які запитує клієнт. Складіть тендерну пропозицію відповідно до правил проведення тендеру.
 3. Переконайтеся, що банківські гарантії, які ви використовуєте, відповідають критеріям, викладеним у тендерній документації.
 4. Заздалегідь підготуйте все необхідне для тендеру і не відкладайте поки що подання пропозиції.
Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: