Новини Одеси та Одеської області

Що потрібно знати при виборі кормозмішувача?

Що потрібно знати при виборі кормозмішувача?

Здоров’я тварин та добробут господаря ферми залежить насамперед від харчування тварин. Кормозмішування повинна відповідати певним параметрам і бути приготовленою за всіма правилами: всі інгредієнти повинні бути ідеально подрібнені і перемішані. Без кормозмішувача впоратися із цим завданням не зможе жодне господарство.

Чому важливо мати в господарстві кормозмішувач?

Вміст великої рогатої худоби потребує чималих зусиль. Дуже важливу роль у наборі живої ваги та кількості удоїв корів відіграє правильне, збалансоване харчування. Неякісна суміш, яка використовується для годування тварин, позначається на їхньому здоров’ї та можливості давати великі надої молока та приріст живої ваги. Як показує практика, вручну приготувати ідеальну суміш для тварин неможливо, оскільки не вийде рівномірно змішати всі компоненти кормосуміші. При ручному змішуванні харчування, корови вибиратимуть найсмачніше і залишатимуть те, що не подобається за смаком чи запахом. Тому рекомендується використовувати для змішування харчування кормозмішувачі, які ідеально приготують поживну суміш для тварин. В даному випадку важливо дотримуватись пропорцій, якісно все подрібнити та ідеально змішати всі компоненти живлення. Наприклад, німецька кормозмішувач BvL відмінно впоратися із цим завданням. Кормозмішувачі цієї фірми мають великий модельний ряд, а також багатий функціонал. За бажання будь-яку модель змішувача можна доукомплектувати під індивідуальний запит замовника. При цьому всі моделі, навіть бюджетні, гарантують зручність у використанні і повну безпеку роботи оператора.

вибір кормозмішувача

З чого почати вибір кормозмішувача?

Перше і дуже важливе правило: кормозмішувач повинен підходити за всіма параметрами конкретного господарства.

Щоб купити кормозмішувач, який зможе приготувати корм для конкретного поголів’я корів, необхідно враховувати його обсяг. При цьому слід прорахувати:

  • загальне поголів’я худоби, якій потрібно приготувати корм;
  • з якою періодичністю планується роздача кормів (2-3 або більше разів на добу);
  • які компоненти входять до складу корму.

Також при покупці змішувача https://www.farmyland.com.ua/product-category/tehnika/manitou/ для кормів важливо передбачити ще й такий важливий нюанс як збільшення ферми в майбутньому.

При виборі змішувача ще зверніть увагу:

  • однорідно агрегат змішує всі інгредієнти корму;
  • ефективно дробить і подрібнює матеріали, багаті на волокно, наприклад, сіно або солому;
  • точно працюють ваги та зважуються всі інгредієнти;
  • рівномірно змішувач розподіляє готовий корм;
  • кормозмішувач технічно надійний і простий в експлуатації.

При покупці не соромтеся ставити продавцеві додаткові питання, а також попросіть, щоб вам продемонстрували роботу кормозмішувача тієї моделі, яку ви хочете придбати. Не забудьте запитати про гарантію та сервісне обслуговування.

Як визначити необхідний обсяг кормозмішувача?

Виробники кормозмішувачів рекомендують перед покупкою вирахувати оптимальну продуктивність, яка потрібна для приготування кормів у кожному конкретному випадку.

Для ферми підійде змішувач, який зможе приготувати корм для поголів’я протягом години. Щоб дізнатися який обсяг кормозмішувача вам потрібен, необхідно кількість корму, яке потрібно подрібнити та приготувати, помножити на тривалість циклу змішування за хвилини. Після цього розділити отриману цифру на 60.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: