Новини Одеси та Одеської області

Розробка сайтів в Одесі: від ідеї – до втілення в життя

Розробка сайтів в Одесі: від ідеї – до втілення в життя

Написання сайту з чистого аркуша – оптимальний варіант для тих, хто хоче виробити власний стиль та задати необхідний настрій. Чому краще замовити сайт «з нуля» та як підійти до вибору компанії-розробника.

З чистого аркуша чи за шаблоном?

Якщо у вас безліч ідей і ви плануєте запустити свій сайт, то ідеальний інформаційний ресурс вам допоможуть створити фахівці, які пишуть сайти з чистого аркуша.

По-перше, замовляючи сайт «з нуля», ви отримуєте унікальність. Погодьтеся, у потоці інформації, щоб залишатися на гребені хвилі, треба мати не лише унікальний контент, а й унікальний стиль сайту. Індивідуальний дизайн сайту розробляється без використання будь-яких заготовок та стандартів. Розробники працюють виключно із технічним завданням, яке надає замовник. Таким чином, замовник отримує унікальний ні на що не схожий продукт. Тому перш ніж звертатися до розробників — продумайте, що ви хотіли б бачити на своєму сайті і як це має виглядати. Ви маєте прийти з ідеєю, а далі вже, як то кажуть, справа за малим.

По-друге, в компаніях, які надають послуги з написання сайтів, працюють професіонали, які знають, як технічно реалізувати навіть найсміливіші ваші задуми. Також вони створять сайт із оптимізацією для пошукових мереж.

Ну і, по-третє, сайт з унікальним дизайном – це імідж та візитна картка вашої компанії.

 

Разработка сайтов

Як обрати розробника?

На перший погляд може здатися, що створення сайту в Одесі — проста справа, адже фахівців хоч греблю гати і варто тільки зробити запит. Але не все так однозначно, оскільки у великому потоці пропозицій потрібно знайти саме такого веб-розробника, який втілить у життя найсміливіші думки, при цьому зробить все професійно, якісно та у зазначені терміни. Процес вибору компанії може затривати, якщо не знати з чого почати.

Свій вибір слід зупинити на розробниках, які надають індивідуальні рішення та мають у своєму арсеналі базу клієнтів та їхні позитивні відгуки. Також буде дуже добре, якщо компанія надасть своє портфоліо. Саме з такими професіоналами ви зможете поєднати усі аспекти успішності свого майбутнього проекту. Як правило, такі фахівці не обмежуються у своїй творчості та технічних можливостях. Що нестандартніше завдання, то кращим буде результат виконаної роботи. Наприклад, за такими стандартами в Одесі працює студія webcase. Як розповідають співробітники студії, для втілення ідеї в життя потрібно подолати лише 6 кроків:

  • Формування ідеї, отримання необхідних консультацій від спеціалістів студії.
  • Створення технічного завдання.
  • Визначення термінів здавання замовлення. Підписання всіх документів.
  • Робота спеціалістів студії над проектом.
  • Тестування. Навчання замовника роботі з адміністративною панеллю сайту.
  • Гарантія після здачі сайту – 6 місяців. Виправлення можливих неполадок.

Перед підписанням усіх документів уважно вивчіть кошторис на всі послуги, поставте всі свої запитання – і вперед до втілення ідеї в життя!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: