Новини Одеси та Одеської області

Робота сервісів таксі в Одесі під час воєнного стану

Робота сервісів таксі в Одесі під час воєнного стану

Военное положение в Украине значительно повлияло на многие сферы деятельности. Без изменений в условиях работы не обошлось и в транспортной сфере.

Громадський транспорт значно скоротив ряди курсуючих рейсів, скоротилася і кількість сервісів таксі, що надають послуги людям у різних містах та регіонах.

Проте потреба у здійсненні поїздок екстреного та регулярного призначення нікуди не зникла, а навіть навпаки – стала ще більш актуальною. Багато людей, які мають свій особистий транспортний засіб не залишилися без можливості пересування, але ті сім’ї, які не мають власного авто, щодня задаються питанням “Як можна здійснювати поїздки у воєнний час?”. Давайте розглянемо цю проблему детальніше.

таксі в Одесі

Можливості сервісів таксі

Багато сервісів таксі дійсно зазнали жорстких змін, продиктованих режимом воєнного часу, деякі взагалі припинили свою роботу. Але існують ті, що все ж таки продовжують функціонувати, щоб не тільки виконувати свої звичні завдання, але й адаптуватися, надаючи нові можливості.

Так, в Одесі сервіси таксі продовжують працювати стабільно в рамках комендантської години, яка триває з 20:00 до 06:00. Це свідчить про те, що ви можете здійснювати поїздки за необхідності, однак варто уважно ставитися до доступного тимчасового проміжку і пересуватися містом не пізніше 18:00. Повідомляється, що під час військового стану тривалість очікування таксі може бути більшою за звичайну. Рекомендується:

  • використовувати готівку;
  • трохи збільшити пропоновану вартість поїздки, якщо у вас є така можливість.

Як і раніше, в діючих сервісах таксі надаються різні класи та тарифи, що дозволяє максимально задовольнити потреби пасажирів. Так, наприклад, для регулярних та екстрених поїздок можна використовувати класи “Економ”, “Стандарт” та “Комфорт”. Для поїздок великими групами рекомендується використовувати класи “Мінівен”, “Універсал” та “Мікроавтобус”.

Для транспортування особистих речей, ви можете замовити “Вантажне таксі”, ця послуга дуже затребувана. А для доставки продовольства ви можете вибрати послугу “Доставка” або “Кур’єр”. І не залишайте без нагляду своїх домашніх вихованців, якщо маєте намір виїхати на невизначений термін: для таких випадків у багатьох сервісах таксі передбачено тариф “Вихованець”.

Важливо відзначити, що багато сервісів таксі намагаються ставитися з розумінням як до пасажирів, так і до водіїв, тому для перших зберігається доступний рівень цін, а для других знижується або зовсім скасовується комісія.

Функціональні можливості сервісів таксі в Одесі значно постраждали через умови, що склалися, що не викликає подиву, однак, ви все ще можете використовувати їх для здійснення безпечних поїздок і отримання всього необхідного.< /p>

Бережіть себе та своїх близьких!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: