Новини Одеси та Одеської області

Різні формати продажу авто на страхових аукціонах США

Різні формати продажу авто на страхових аукціонах США

Коли постає питання про те, де і як купувати машину, багато наших співвітчизників зупиняються на участі у страхових аукціонах, що проводяться у США.

Причин популярності такого варіанта маса:

 • можна робити ставки самостійно або доручити все посереднику;
 • витрати навіть з урахуванням ремонту будуть помірними – ціни Lexus на Copart або інших майданчиках доступні, а усунути пошкодження після доставки можна без великих витрат;
 • на американських аукціонах продають уживані авто в хорошому стані, за бажання можна знайти навіть колекційні моделі з помірними ушкодженнями;
 • вибір набагато більший, ніж у вітчизняних продавців;
 • формальності легко врегулювати в дистанційному режимі.

Розмір витрат, швидкість очікування транспортування та оформлення документів, а також задоволеність угодою залежатимуть від вибору майданчика та формату покупки.

Як можуть проходити торги?

До того, як робити будь-які дії, пов’язані з купівлею автомобіля на страховому аукціоні, потрібно розібратися, яким чином продають уживані машини в США на таких платформах. Варіантів кілька:

 1. Дневні онлайн торги – припускають старт у конкретний час та день, а перемагає той користувач, який запропонує за лот найбільшу вартість. Дуже важливо мати високошвидкісний Інтернет, щоб встигати відстежувати зміну ціни та швидко приймати рішення щодо доцільності підвищення ставки. Важливий нюанс – найкрутіші авто забирають місцеві жителі, оскільки можуть запропонувати більше за рахунок того, що їм не потрібно залишати гроші на доставку та розмитнення.
 2. Нічні торги, які можуть тривати до доби і є найбільш привабливими для іноземців завдяки зміщенню часових поясів та низькому попиту.
 3. Реалізація лотів із позначкою «купити зараз». Такі машини продають за заявленою продавцем вартості, яка в середньому на третину вища за ту, за яку можна було б придбати авто у разі проведення повноцінного аукціону. Проте покупець точно знає, що потрібне ТЗ ніхто інший не купить.
 4. Продаж у форматах Sales Date та Expected Sales Date – не надто популярні способи купівлі через відсутність конкретики щодо початку аукціону. Потенційні покупці не знають, коли продавець запустить процес, відповідно не можна спрогнозувати час, необхідний на врегулювання правових та логістичних питань.

Найпопулярніші американські аукціони

Як би сильно не хотілося в максимально стислий термін і без переплат купити авто від страхової компанії, не варто робити ставки на неперевірених сайтах. Поряд із великими аукціонами, що отримали безліч позитивних відгуків, в Інтернеті є маса шахраїв, які виманюють гроші та обманюють автомобілістів. Якщо не хочете стати жертвою аферистів, має сенс реєструватися або через посередників брати участь у торгах на таких майданчиках, як:

 • Copart;
 • IAAI;
 • Manheim.

Визначитися з оптимальним лотом допоможе історія страхових аукціонів автомобілів, яка доступна цілодобово і дає уявлення про характеристики авто, кількість та серйозність пошкоджень, а також минулих власників.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: