Новини Одеси та Одеської області

Пульти для кондиціонерів Beko: швидке відновлення всіх робочих функцій

Пульти для кондиціонерів Beko: швидке відновлення всіх робочих функцій

Висока якість та прийнятна ціна кондиціонерів Beko – головні причини поширення обладнання цієї торгової марки. Його часто встановлюють у житлових та громадських приміщеннях, офісах, медичних організаціях.

Як і інші кондиціонери, техніка Beko керується дистанційно за допомогою пульта. Його поломка чи втрата стають справжньою проблемою. Через відсутність обладнання для дистанційного керування користуватися всіма функціями електроприладу неможливо. Кондиціонер постійно працюватиме в останньому встановленому режимі.

Усунення поломки пульта – завдання досить складне, що потребує багато часу. Знайти кваліфікованого майстра не так просто. Крім того, багато залежить від можливості оперативно придбати потрібні запчастини та специфіки поломки. У деяких випадках відновити працездатність пристрою не вдається. Набагато швидше подолати проблему допоможе новий пульт для кондиціонера Beko. Його можна підібрати для будь-якої моделі обладнання та почати використовувати відразу після отримання. Враховуючи, що терміни доставки товарів Україною займають лише кілька днів, таке вирішення проблеми є найбільш швидким і зручним.

Який пульт підходить для кондиціонерів Beko

Дистанційно керувати обладнанням для кондиціювання повітря Beko можна за допомогою оригінального пристрою, призначеного для конкретної моделі. Воно готове до використання відразу після розпакування, не потребує додаткового налаштування. Управління кондиціонером за допомогою оригінального обладнання просте та інтуїтивно зрозуміле. З його допомогою ви можете вмикати та вимикати електроприлад на відстані, а також задавати важливі параметри:

  • температуру;
  • напрямок потоку повітря;
  • таймер увімкнення або вимкнення пристрою;
  • роботу систем очищення або іонізації.

Придбання пульта від виробника – це рішення, що дозволяє не змінювати свої звички в управлінні пристроєм і подарує користувачам високий рівень комфорту. Єдиним його недоліком є ​​більш висока ціна порівняно з неоригінальними моделями, які можуть коштувати у кілька разів дешевше.

Універсальне обладнання для дистанційного керування – економніше рішення. Такі пульти відрізняються від оригіналу дизайном, але анітрохи не гірше справляються з покладеними на них функціями. Використання такого приладу не обмежує функціональність обладнання, а висока якість складання забезпечує комфорт повсякденної експлуатації.

Пульти для кондиціонерів Beko

Як використовувати універсальний пульт

Універсальні пристрої на відміну від оригінальних не готові до використання відразу після розпакування. Таке обладнання потребує спеціального налаштування, яке передбачає підбір правильних хвильових імпульсів. Керувати кондиціонером відразу не вдасться, тому що універсальні пристрої сумісні з тисячами різновидів виробів. Їх можна пристосувати до роботи з різними моделями кондиціонерів Beko та товарів інших виробників.

Для налаштування користувачеві не потрібно вникати в технічні деталі. У спеціальних таблицях представлені коди доступу до різних моделей кліматичної техніки. Після натискання кнопки Select потрібно лише ввести вказане значення. Кодів може бути кілька. У такому разі їхню роботу необхідно перевіряти окремо. Справа в тому, що вироби різних моделей одного виробника часто мають неоднакові внутрішні налаштування. Однак, незалежно від того, використовуєте ви новий або старий кондиціонер, будь-який пристрій буде працювати з універсальним пультом дистанційного керування.

Є ще один спосіб налагодити роботу пульта для дистанційного керування – автоматичне налаштування. Для цього необхідно затиснути кнопку “Select” на 4 секунди. Запуститься система автопошуку, а про те, що код підібрано правильно, просигналізує включення обладнання. Після цього достатньо натиснути кнопку “ОК” і перевірити, чи всі функції пристрою працюють. Якщо ні, повторно повторіть пошук.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: