Новини Одеси та Одеської області

Лікування раку грудей у медустанові Німеччини без посередників: особливості та вартість

Лікування раку грудей у медустанові Німеччини без посередників: особливості та вартість

Однією з найкращих клінік у Німеччині по праву вважається некомерційна структура у м. Фрайбург. Тут є найновіша апаратура для точної діагностики та працюють кваліфіковані лікарі з усіх напрямків.

Особливістю є ефективне лікування в медичній установі Німеччини без посередників за доступною вартістю. Тому сюди приїжджає багато пацієнтів, серед яких іноземці.

У чому особливості лікування у клініці Фрайбурга?

У німецькій клініці у м. Фрайбурзі застосовують інноваційні методики лікування захворювань, серед яких і лапароскопічні. Їх відносять до малоінвазивних, основними перевагами яких є безпека, відсутність сильних болів, скорочений період відновлення, мінімум ускладнень та ін.

До інших особливостей державної клініки в Німеччині відносять таке:

  • сучасне лікування різних захворювань, у тому числі рідкісних;
  • контроль з боку держави;
  • бездоганна репутація;
  • міждисциплінарний підхід до лікування пацієнтів;
  • гарантія конфіденційності;
  • лояльні ціни на послуги (робота без посередників).

Є центр роботи з іноземними пацієнтами, у якому допомагають вирішити різні питання (проживання, пошук перекладача тощо).

Лікування раку грудей у ​​Німеччині

У відділенні онкології займаються успішним лікуванням різних онкологічних захворювань, у тому числі раку грудей. До групи ризику входять жінки після 40 років, онкологи та гінекологи рекомендують проходити обстеження молочних залоз щонайменше раз на рік.

Це допоможе на ранній стадії визначити відхилення із подальшим призначенням індивідуальної схеми лікування. До провокаційних факторів розвитку раку грудей (маммакарциноми) відносять відсутність дітей, пізній клімакс, зловживання алкоголем та куріння, роботу на шкідливому виробництві, спадкову схильність та ін.

Самостійний щоденний огляд молочних залоз допоможе визначити наявність ущільнень. І тут необхідно звернутися до лікаря на консультацію. Маммакарцинома поступово розвивається, в онкології виділяють кілька стадій.

Тому, чим раніше жінка звернеться до онколога, тим вищий шанс одужання. Однією з головних переваг є доступна вартість лікування раку грудей у ​​Німеччині та доведена ефективність програми, тому щороку сюди приїжджає багато пацієнтів з усього світу.

У комплексну програму діагностики при підозрі на рак грудей входить мамографія, УЗД, КТ/МРТ, біопсія, тонкоголкова пункція і т.д. За результатами обстеження на консиліумі лікарів розробляється персональна лікувальна схема з урахуванням сукупності факторів.

Серед них стадія раку, обсяг пухлини, наявність метастаз та гормонального рецептора, цикл менструації, загальний стан здоров’я та ін. У більшості випадків проводиться хірургічне лікування та додаткова терапія (хімічна, променева, імунна, гормональна).

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: