Лайфхаки та поради щодо використання AirPods Pro та Pro 2

Лайфхаки та поради щодо використання AirPods Pro та Pro 2

Фахівці інтернет-магазину Stylus зібрали у цій статті кілька корисних порад, які допоможуть розкрити весь потенціал «яблучних» навушників.

Моделі Apple AirPods серій Pro і Pro 2 – одні з найпопулярніших і потрібних. Але при цьому багато користувачів не знають, як отримати від своїх навушників більше та використовувати їх можливості по максимуму.

Прилягання вушних вкладишів

Оскільки лінійки Pro – це вакуумні навушники, вони комплектуються трьома силіконовими амбушурами різного розміру. Розміри діляться на S, M та L (+XS у другого покоління), що дозволяє кожному користувачеві підібрати максимально відповідні. Але далеко не всім відомо, що ці навушники мають функцію тіста на щільність прилягання. Вона допомагає визначити, наскільки добре амбушур прилягає до стінок вуха, і радить перейти на розмір більше або менше за потреби.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:

 • зайдіть у налаштування;
 • відкрийте Bluetooth;
 • знайдіть ваші Аірподси і натисніть “i”;
 • виберіть пункт «Перевірка посадки вушної вкладки».

Навушники самостійно перевірять, як щільно вони сидять у вусі та видадуть результат із порадою, якщо прилеглість недостатня.

Індивідуальний контроль

Налаштувати реакцію навушників на натискання та торкання можна на власний розсуд. За замовчуванням подвійне торкання призупиняє відтворення. Але це можна легко змінити. Щоб налаштувати керування під себе, пройдіть в налаштування, звідти в Bluetooth і натисніть “i” біля навушників (як у попередньому пункті).

А далі налаштовуйте жести керування як вам зручно. Змінити можна як подвійне натискання (або взагалі його відключити), так і одне натискання та утримання. Хоча більшість користувачів залишають стандартні налаштування, краще знати, що їх можна змінювати за бажанням.

Не втрачайте AirPods

Apple AirPods Pro та Pro 2 мають функцію «Знайти навушники». Для її активації потрібно зайти до програми «Знайти мене». Внизу знайдіть меню «Пристрої» і знайдіть Аірподс у списку. Якщо на них натиснути, пристрій покаже вам поточне або останнє повідомлене розташування гаджета. Також є можливість відтворення звуку.

Якщо навушники знаходяться поза зоною дії Bluetooth, то вони не зможуть під’єднатися до Айфона і вам буде показано лише останнє повідомлене розташування. При активації звуку вам прийде повідомлення, коли навушники приєднаються до техніки, тобто будуть у зоні доступу.

Функція просторового аудіо

Це одна з фішок Pro і Max, проте багато користувачів нею з якоїсь причини зовсім не користуються. Spatial Audio дає максимально об’ємний звук, який слідує за поворотом вашої голови. Під час перегляду відео або в іграх цей ефект відчувається найбільш доречно та круто.

Щоб увімкнути цю функцію, пройдіть такі етапи:

 • відкрийте налаштування;
 • зайдіть у Bluetooth;
 • натисніть «i» поруч із підключеними АірПодсами;
 • знайдіть перемикач просторового звуку та активуйте його.

Єдиний аспект – цей ефект працює тільки з тим контентом, який підтримує Spatial Audio. А це стосується далеко не всіх аудіо і відео. Однак, технологія розвивається і надалі буде більш поширена.

Обмін аудіо

Якщо ви хочете щось послухати або подивитися разом з іншою людиною, можна під’єднати кілька пар Airpods до одного пристрою. Щоб отримати спільний доступ до аудіо з усіх пар навушників, потрібно:

 • у центрі керування, на екрані блокування або в програмі, яка відтворює аудіо, торкніться піктограми AirPlay;
 • далі натисніть «Поділитися аудіо»;
 • тримайте другу пару навушників поруч із технікою;
 • на екрані з’явиться друга пара Аірподс;
 • натисніть «Поділитися аудіо».

Такі корисні властивості AirPods Pro та Pro 2 далеко не завжди очевидні, але бувають вкрай корисними. Тому буде не зайвим про них знати та використовувати за потребою. З ними вам буде складніше втратити навушники, ви отримаєте нові відчуття та ефекти під час перегляду відео та прослуховування аудіо. Та й загалом, приємно використовувати гаджети «на повну». Ознайомитись з найкращими моделями та купити AirPods Pro та Pro 2 можна в інтернет-магазині Stylus.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції