Новини Одеси та Одеської області

Як вигідно продати автомобіль після аварії: послуги автовикупу

Як вигідно продати автомобіль після аварії: послуги автовикупу

Аварійні ситуації на дорогах не рідкість. У кращому випадку люди залишаються живі, але автомобіль все одно отримує різні пошкодження.

Це можуть бути незначні вм’ятини та подряпини, у найгіршому варіанті – розбиті кузов або елементи важливих систем. Насамперед, потрібно оцінити завдані машині збитки, і прорахувати, чи доцільно вкладатиме кошти в ремонт.

При середніх або важких ступенях пошкоджень набагато вигідніше продати машину після ДТП. Для цього слід звернутися до автовикуп після ДТП у Києві від Avtovykup. Чому цей варіант стане комфортнішим для власників розбитого автомобіля:

 • Оцінювач компанії огляне авто на місці. Виїзд та оцінка є безкоштовною послугою.
 • Юридичну сторону угоди перебирає компанія. Усі угоди оформляються згідно із законодавством.
 • Авто забирає евакуатор, тому власник не витрачається на перевезення.
 • Гроші власник отримує того ж дня.

Очевидно видно переваги такої угоди. Ціна розбитої машини становитиме не менше 95% від ринкової вартості. Оформлення документів та виплата грошей відбувається у найкоротші терміни.

Варіанти продажу розбитого авто після аварії

Після розрахунку вартості ремонту автомобіля після ДТП, власник приймає рішення щодо відновлення машини або її продажу. Як вигідно реалізувати розбите авто? Це залежить від ступеня пошкоджень, від термінів, можливо, гроші потрібні терміново. Які існують варіанти продажу:

 • Звернутися до компанії, яка купує машину після ДТП за вигідною ціною. Угода проходить швидко, фірма сама оцінить авто та забере його з місця стоянки.
 • Продати машину самостійно через оголошення на спеціалізованих сайтах. Така операція має свої мінуси. Це витрати на оцінку, транспортування та оформлення авто. Але раніше доведеться спілкуватися з багатьма покупцями, витрачати час на показ машини.
 • Розбір автомобіля на запчастини та їх реалізація. Цей варіант підійде тим, хто знається на пристрої авто, і зможе самостійно його розібрати. На реалізацію запчастин піде багато часу, зате можна отримати значну загальну суму.
 • Утилізація автомобіля проводиться у випадку, якщо він не підлягає жодному відновленню. За цю процедуру покладено певну знижку при покупці нової машини.
 • Здача розбитого автомобіля на металобрухт.

Кожен варіант має свої вигоди. Залежно від обставин, власник авто може вибрати більш прийнятний для себе крок.

Рекомендації щодо вибору дій: що робити з машиною після ДТП

Автомобіль після аварії можна відновити, а потім продати. Або відразу позбутися побитої машини, не витрачаючи коштів та часу на ремонт. Що робити власнику пошкодженого авто:

 • провести експертизу, виявивши ступінь руйнування машини;
 • розрахувати витрати на відновлення;
 • дізнатися суму від різних видів продажу машини.

Важливий фактор прийняття рішення – це термін продажу. Самостійна реалізація – процес тривалий. Якщо потрібно отримати гроші швидко, то краще звернутися до компанії з автовикупу.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: