Новини Одеси та Одеської області

Як проходить лікування наркоманії

Як проходить лікування наркоманії

Своєчасне втручання лікаря-нарколога запобігатиме ускладненням, мінімізує ризики, нівелює наслідки.

Лікування від наркотиків потребує зусиль залежного, усвідомленого підходу, професіоналізму медиків. Сьогодні небезпека полягає в миттєвому звиканні, поширенні серед підлітків, високотоксичних компонентів сумішей. Тому самостійні спроби позбавитися згубної звички ні до чого не призводять. Абстинентний синдром викликає сильний біль, спазми, психічні розлади, пережити його дуже непросто.

лікування наркоманії

Поширені методи лікування

Лікування наркоманії privat-klinika.com.ua/lechenie-narkomaniy/ проводиться перевіреними методиками, що показують високі результати. Важливо підходити до терапії комплексно, індивідуально, не обмежуватися полегшенням фізично.

Приват Клініка застосовує такі способи:

  1. Кодування (з подальшою психотерапевтичною реабілітацією).
  2. Програма 12 кроків – базується на добровільному прагненні пацієнта подолати захворювання.
  3. Арт-терапія – використання творчості для надання допомоги, розкриття потенціалу, пізнання себе.
  4. Гештальт-аналіз – опрацювання психотравм на рівні підсвідомості.
  5. Психоаналіз – робота з глибокими комплексами, образами, невпевненістю, незадоволеністю.

Попередньо потрібно очистити організм від токсинів. Детоксикація покращує самопочуття, оздоровлює, нормалізує функціонування внутрішніх органів. Призначаються препарати сорбентів, що покращують мозковий кровообіг, гепатопротектори, сольові розчини, вітаміни, мінеральні комплекси.

Далі лікар-терапевт проводить діагностику, збирає анамнез, визначає найбільш сприятливі, ефективні, безпечні техніки для конкретного пацієнта. Стадія захворювання має дуже велике значення. Чим сильніша залежність, тим ретельніша має бути терапія.

Якщо людина не може зупинитись, їй допоможуть за допомогою заборонної методики. Нарколог занурює залежного у транс, спеціальними фразами впливає на його підсвідомість. Після цього розвивається байдужість чи навіть огида до будь-яких психотропних речовин.

Також можливе застосування медикаментів, які блокують ділянки головного мозку, що викликають ейфорію після прийому наркотичного засобу. Протипоказаннями цього способу є панкреатити, гастрити, ниркова, печінкова недостатність, гіпертонія, діабет, вагітність, підлітковий вік. Психотерапія має менше обмежень – епілепсія, психоневрози, галюцинації, панічні атаки.

Найвідповідальніший період, від якого залежить стабільність результату – реабілітація. Він відновлює психоемоційний стан, дає можливість проаналізувати чинники хворого захоплення, усунути помилки, навчитися надалі справлятися з тривожністю, навантаженнями, пригніченістю, стресами.

Ефективність методів та відгуки пацієнтів

Плюсами, які можна відзначити при застосуванні медикаментозного способу, є надійність, ефективність, поліпшення настає після одного сеансу. Негативною стороною є можливі ускладнення з боку здоров’я, неможливість застосувати при алергічних реакціях.

Арт-терапія передбачає індивідуальні та групові заняття, малювання, ліплення, драматерапія, казкотерапія. Люди отримують можливість розібратися з тими проблемами, які інакше не видно. Мінусом можна вважати необхідність додаткових технік, тривалість реабілітації.

Гештальт-аналіз виявляє психологічні травми, які людина пережила у дитинстві. Це дозволяє пропрацювати їх, позбутися травмуючих обставин, що не дають жити.

Психоаналіз є роботою, яка допомагає з’ясувати минулі помилки, що призводять до того, що залежний не здатний розслабитися без дурниці, підняти собі настрій, стати комунікабельніше. Ефект полягає в умінні керувати емоціями, своєю поведінкою, менш болісно реагувати на стресові ситуації.

Відгуки показують, що боротися із проблемою можна. Наш центр забезпечує конфіденційність, серйозний досвід, високу кваліфікацію, великий відсоток успішних випадків, комфортні умови. Про це свідчать історії пацієнтів, які розпочали нове тверезе життя.

Ольга. Помітивши, що син став агресивним, потайливим, кинув роботу, втратив інтерес до сімейних справ, ми вирішили діяти. Зателефонувавши з консультантом клініки, отримали поради, що можна зробити прямо зараз. Помістили сина у центр на 5 місяців, після яких він повернувся до родини, став колишнім. Дякую!

Марина. Я 5 років брала наркотики. Коли почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, зрозуміла, що далі тягнути нікуди. Пройшла реабілітацію до Привату Клініка, змогла по-новому поглянути на своє життя, повністю змінити його. Благодарую!


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції