Новини Одеси та Одеської області

Як правильно вибрати контактні лінзи?

Як правильно вибрати контактні лінзи?

Завдяки науці та прогресу у нас сьогодні є безліч благ, про які ще років 10-20 тому навіть не мріяли та не думали. Серед них – контактні лінзи. Це прекрасна альтернатива окулярам, які багатьох ставлять у незручне становище, розвивають комплекси, та й можуть бути незручними.

Раніше людям з поганим зором потрібно було носити окуляри, або обходитися без них. Сьогодні контактні лінзи не лише допомагають бачити, а й почуватися впевнено та комфортно. Головне, щоб лінзи були якісними, знайти такі можна, наприклад, на сайті https://mrlens.ua/</ a>, тут представлений широкий вибір контактних лінз.

Які контактні лінзи бувають?

Лінзи розрізняють за періодом носіння, дизайном, матеріалом, з яких вони вироблені і, природно, за призначенням. Щодо останнього, то лінзи бувають кольоровими, з корекцією зору і без, просто для краси. Наприклад, у вас зелені очі, а хочеться, щоб вони були бездонними як небо, за допомогою лінз можна легко здійснити це бажання.

контактні лінзи

При виборі важливо розібратися, що означає носіння.

Контактні лінзи можуть бути одноденними, двотижневими, місячними, квартальними, традиційними – терміном використання до 12 місяців. Все залежить від ваших уподобань та чутливості очей. Так, людям, у яких часто спостерігається подразнення очей, швидко запалюються, медики рекомендують носити щоденні лінзи. Тобто вранці одягнув і ввечері – зняв та викинув. Використовувати їх більше не слід, оскільки це може спровокувати очні хвороби.

Якщо немає бажання щодня міняти лінзи на нові, можна придбати лінзи на 2 тижні За характеристиками вони практично не відрізняються, теж підходять для надчутливих очей. Але ціна більш демократична. Лінзи на два тижні – ідеальне рішення для тих, хто не може носити квартальні або традиційні лінзи, тобто ті, що мають триваліший термін використання.

За типом матеріалу контактні лінзи можуть бути гідрогелевими та силікон-гідрогелевими. Що більше у складі лінзи силікону, то вона щільніша. Лінзи з гідрогелю м’якіші та гнучкіші.

Чи потрібно знімати лінзи на ніч?

Контактні лінзи потребують дбайливого використання. Після зняття їх потрібно зберігати в спеціальному контейнері з розчином, що очищає.

Що стосується цілодобового носіння, то все залежить від здоров’я ваших очей та типу лінз. Лінзи пролонгованої дії можна носити до 6 днів, не знімаючи, але після цього їх потрібно замінити на нові, інакше можуть бути проблеми з очима та зором.

Все ж таки офтальмологи радять на ніч лінзи обов’язково знімати. Тривалість носіння до 16 години, а потім 8 годин перерви. За цей час очі відпочнуть, і лінзи очистяться від білкових відкладень, пилу, косметики.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: