Новини Одеси та Одеської області

Як побудувати здорові стосунки? Найпростіші секрети

Як побудувати здорові стосунки? Найпростіші секрети

Саме формулювання – побудова стосунків – може трохи налякати. Складається враження, що це важка та наполеглива робота – підтримувати довіру та любов у парі. Насправді все не так страшно і складно. Вибудовування відносин – це скоріше якесь приємне мистецтво, а не щоденна рутинна праця. Головне – не зациклюватися на невдачах та помилках, а дивитися лише вперед із впевненістю та надією.

Здорові стосунки – що це таке?

В ідеалі в парі закоханих людей мають панувати виключно порозуміння, бажання йти назустріч один одному та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Щоб побудувати такі цілісні щасливі стосунки, обидва партнери мають бути твердо налаштовані на успіх. Але, звичайно, помилки неминуче траплятимуться. І це не є фатальною проблемою. Важливо продовжувати діяти за планом та спільно – і все вийде.

Що входить у поняття здорових відносин

  • повага один до одного, здатність цінувати особистість партнера та не нав’язувати свою думку у суперечках та конфліктах;
  • взаємна довіра, виконання обіцянок, відсутність підозр у тому, що партнер обманює чи змінює;
  • відкритість у спілкуванні, вміння вислухати іншого, прояв уваги до проблем та думок другої половинки;
  • альтруїзм у сексі, турбота про задоволення партнера, бажання доставляти насолоду в ліжку;
  • емоційна та моральна підтримка, домовленість між партнерами, що за невдач вони разом справлятимуться з проблемами;
  • вміння досягати компромісів, відсутність прагнення придушити партнера або довести йому свою правоту шляхом приниження чи глузувань.

Як побудувати стосунки, які приноситимуть щастя обом?

Неважливо, з якого моменту партнери вирішили зайнятися своїми стосунками. Навіть якщо раніше вони мали багато конфліктів, непорозуміння, можливо, зрад, потрібно постаратися налаштуватися на позитивні емоції. Варто поговорити одне з одним відверто. Це дасть зрозуміти, що кожен із пари вкладає в поняття щасливих любовних стосунків.

Відкритість у спілкуванні

Слід навчитися уважно вислуховувати другу половинку, про що б людина не розповідала. Якщо партнер вирішив поділитися своїми думками, то йому це важливо. Тож не слід відмахуватися чи слухати напівху, це прояв неповаги, що точно не йде на користь стосункам. Прекрасно, якщо відбувається зворотний зв’язок, тобто слухач ставить уточнюючі питання і дає поради, коли їх потребує оповідач.

Не слід викручуватися і обманювати у стосунках. Завжди краще сказати правду, якою б непривабливою вона не була. Це дасть партнеру розуміння, що його думка має цінність. Якщо кохана людина об’єктивно не має рації, звинувачувати її ні в чому все одно не варто. Наприклад, замість «ти мене образив» можна сказати «я почуваюся скривдженим/скривдженою». Це не дозволить розвернутися скандалу та зблизить емоційно.

Якісний секс

Інтим займає велике місце у житті кожної закоханої пари. Щоб секс приносив задоволення обом, необхідно намагатися в ліжку, в першу чергу, думаючи про відчуття партнера, а не про свої. Іноді з часом інтимне життя стає нудним, зникає пристрасть і шалене бажання дарувати один одному оргазми. У такому разі допоможуть секс-іграшки, які легко придбати у секс-шопі GoUp. З збуджуючими аксесуарами інтим ніколи не буває нудним.

Довіра та підтримка

Щоб не виникало конфліктів на ґрунті недовіри, не потрібно контролювати партнера. Вимагати від нього слухняності та повного звіту у справах теж немає потреби. Потрібно своїм прикладом показувати, як приємно, коли людині можна довіряти у всьому. Не слід боятися обговорювати складні теми, саме такі довірчі розмови і формують міцний емоційний зв’язок між людьми, що люблять.

Ніколи та ні в якому разі не слід серйозно критикувати другу половинку, особливо на людях. Якщо у партнерів думки не збігаються, потрібно обговорювати це, а не намагатися змусити іншого негайно змінити свою думку. У кожній людині цінна індивідуальність, слід пам’ятати й намагатися змінити характер чи поведінка партнера маніпуляціями чи категоричними вимогами.

Окремо варто сказати про те, як підійти до побудови відносин після зради. Це реально, якщо кожен із пари хоче зберегти кохання. Те, що сталося, можна обговорити один раз і більше ніколи не повертатися до цієї теми. Якщо зрадник прощено, це має бути абсолютним прощенням. А далі потрібно просто дотримуватися вищенаведених рекомендацій. У разі неможливості встановити баланс найкраще звернутися до професійного сімейного психолога.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: