Інформація про отримання криптоліцензії у Литві

Інформація про отримання криптоліцензії у Литві

Криптовалюта стала сьогодні одним із найпопулярніших інструментів, які використовуються безліччю приватних осіб та підприємців з метою отримання доходу.

І якщо говорити про останні, то вони для успішної діяльності, пов’язаної з цифровими активами, намагаються обирати країни з максимально лояльним ставленням до них. До списку таких держав потрапила Литва. 2020 року тут почав працювати чіткий порядок регулювання роботи компаній, що надають послуги з обміну криптовалюти, її зберігання на спеціальних гаманцях. І з цього моменту криптобізнес отримав у країні ще активніший розвиток.

А щоб розуміти, як видається дозвіл на ведення такої діяльності, хто її контролюватиме, тему потрібно вивчити уважніше.

Як отримати криптоліцензію у Литві

Загалом організувати отримання криптоліцензії в Литві не складає труднощів. Вирішити це завдання швидко та результативно допоможе компанія Lawrange. Але відразу позначимо, що як такої криптовалютної ліцензії в державі не існує. Її роль виконує спеціальний дозвіл, який видається підприємцю уповноваженим органом – FCIS.

Для отримання зазначеного дозволу інвестор повинен надіслати від імені фірми повідомлення про те, що вона працюватиме на території країни та надаватиме відповідні послуги. До цього паперу обов’язково додаються копії запитаних документів. І після їх ретельного розгляду уповноважений орган видає дозвіл на ведення діяльності у конкретному напрямку.

А перш ніж задаватися питанням щодо отримання згаданого дозволу, потрібно перевірити, щоб були дотримані такі умови:

  • у компанії є мінімум 1 акціонер та 1 директор. Це може бути одна особа;
  • у Литві фірма має офіс. Він може бути віртуальним;
  • статутний капітал компанії не менше ніж 2500 євро;
  • у членів правління хороша ділова репутація, відсутня судимість;
  • фірма має політику та правила щодо дотримання AML/KYC, а також фахівця, який відповідає за AML-контроль;
  • компанія зареєстрована у Литві.

Плюс, знадобиться ще рахунок у місцевому банку. Але відкрити рахунок у європейському банку онлайн не складе труднощів, якщо скористатися допомогою фахівців.

Не сумнівайтеся, що всі питання, пов’язані з відкриттям крипто бізнесу в Литві, вирішуються швидко та ефективно. Головне – користуватися послугами перевірених компаній, наприклад Lawrange.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції