Новини Одеси та Одеської області

Експертна оцінка землі

Експертна оцінка землі

У зв’язку із земельною реформою, багато власників сьогодні бажають дізнатися ринкову вартість своєї ділянки.

Оціночні послуги в Україні мають велику популярність, зокрема збільшився попит на таку послугу, як експертна оцінка землі в Україні.

Оцінна компанія Парето – це швидка, професійна та вигідна оцінка!

Яка буває оцінка землі?

Перед тим, як звертатися по оціночні послуги, необхідно знати, які варіанти оцінки землі існують. На практиці виділяють три види:

  1. Грошова оцінка. Такий вид оцінки буде потрібний, коли вам необхідно визначити ставку податку на землю, а також у випадках вирішення цивільно-правових ситуацій або суперечок.
  2. Характеристика економічного характеру. У цьому випадку фахівець збирає та аналізує інформацію з метою аналізу стану ділянки у грошовому еквіваленті.
  3. Бонітування ґрунту. Оцінювач проводить процедуру та встановлює вартість, яка допоможе проаналізувати земельну ділянку з боку фінансових можливостей.

Методи оцінки

Фахівець на початку своєї роботи вибирає найбільш раціональний та ефективний метод оцінки. Цей фактор є дуже важливим, адже від нього залежить результат процедури, а також дана інформація вноситься до звіту про оцінку.

Методів існує три:

  1. Прибутковий. У разі перед фахівцем стоїть завдання проаналізувати можливі доходи від угоди (наприклад, передача землі у найм). Таким чином можна визначити, чи реальний прибуток відповідає очікуваному.
  2. Порівняльний. При виборі цього підходу оцінювач орієнтується на аналогічні об’єкти. Він аналізує ринок, підбирає необхідну інформацію, на підставі якої обчислює ринкову вартість об’єкта, що оцінюється.
  3. Метод, що базується на залишку землі. У цьому випадку необхідно з’ясувати, які витрати були витрачені на забезпечення земельної ділянки (добрива, меліорація та інше).

Якщо ви хочете дізнатися який метод підійде саме вам, радимо звернутися за консультацією до професіонала. В оціночній компанії Парето фахівці абсолютно безкоштовно надають консультації своїм клієнтам.

Де замовити оцінку?

При виборі оцінювача та оціночної компанії слід бути дуже обережним та уважним. Адже від роботи фахівця залежать усі результати. Тому радимо вам звертатися за допомогою до перевірених компаній, які мають великий досвід роботи, рекомендації та дозвільну документацію.

Однією з таких компаній є Парето. Команда професіоналів надає послуги оцінювання в Україні вже 10 років. Вони знають всі тонкощі та нюанси процедури, а також одними з перших дізнаються про нові зміни та нововведення.

Головні принципи роботи Парето — професіоналізм, своєчасність, відкритість і конфіденційність.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: