Новини Одеси та Одеської області

Чим відрізняються планшети Apple від інших

Чим відрізняються планшети Apple від інших

Ринок техніки постійно поповнюється мобільними пристроями для роботи та розваг. Тому коли люди купують планшет, починають вибирати між iPad та іншими моделями. Не знаючи основних особливостей, їм важко зрозуміти різницю та визначитися, що краще. Так виникла ідея для статті – пояснити, чим відрізняються планшети Apple від інших.

Особливості iPad

Асортимент магазинів складається з таких основних напрямків: планшети Apple, моделі на Android та Windows, що працюють на різних операційних системах. Все це мобільні пристрої з сенсорним екраном, що надають обчислювальні можливості та доступ до інтернету. iPad ― торгова марка, назва, під якою планшет Епл надходить у продаж. Він працює на власній операційній системі iOS. На користь планшетів Apple кажуть:

 • зручний інтерфейс, з яким легко розібратися, зрозумілі функції;
 • стабільна, плавна робота;
 • інтеграція з іншими пристроями на iOS, що дозволяє обмінюватися інформацією;
 • Apple App Store з близько 2 млн додатків тільки для iPad та сумісних, кожна з яких пройшла перевірку на шкідливість, схвалена компанією;
 • тісний взаємозв’язок із соцмережами, що спрощує поширення контенту.

Однак iPad обмежує користувачів у можливостях налаштування інтерфейсу, не містить слота для карт пам’яті. Не кожен зовнішній диск, що під’єднується, буде розпізнаний. Планшет не має портів USB. Пристрої не багатозадачні, два додатки не можуть працювати одночасно, одна з них стає на паузу. Ціна гаджетів досить висока.

Що відрізняє інші планшети

Пристрої Windows дозволяють користуватися програмами Microsoft Office. Це робить їх найкращими гаджетами для роботи з документами. Вони інтегруються з офісним середовищем інших пристроїв та підходять для тих, хто не може вибрати між планшетом та ноутбуком. Однак у магазині Windows панує плутанина, набір програм сильно обмежений.

Планшети на Android охоплюють пристрої великої кількості брендів і виділяються:

 • можливістю купити гаджет бюджетної серії;
 • великою кількістю програм, хоча меншою, ніж для Apple;
 • доступ до індивідуальних налаштувань інтерфейсу;
 • можливістю змінити браузер за замовчуванням;
 • багатозадачність — неактивні програми працюють у фоновому режимі;
 • деякі пристрої дозволяють збільшити пам’ять за рахунок карт microSD.

планшеты Apple

Однак з системою Android складніше розібратися. Такі планшети містять менше функцій. Програми з Google Play не проходять настільки ретельну перевірку, як у Apple.

Не знаєте, який варіант краще, подумайте, що з особливостей важливіше. Якщо цікавлять ціна, налаштування, розширення пам’яті, купуйте Android; робота з документами – Windows; потужність, програми, простота ― iPad. Сподіваємося, що тепер вам стало зрозуміло, чим відрізняються планшети Apple від інших, і вибрати буде легше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: