Новини Одеси та Одеської області

Чи можна годувати собаку кормом класу преміум?

Чи можна годувати собаку кормом класу преміум?

Найчастіше власники собак вибирають корми класу преміуму – вони не такі дорогі як корми вищих класів, але й не такі небезпечні та неякісні як економ-корми. У чому ж особливості такого харчування і чи підходить воно для собаки як щоденне меню?

Готові корми для собак – це оптимальний набір нутрієнтів для вихованця та зручність для його господаря. Якщо годувати тварину натуральною їжею, дуже складно організувати повнорационное меню з достатньою кількістю вітамінів, мікроелементів, мінералів, амінокислот тощо. Готові корми у цьому питанні справляються добре. Питання лише як і клас корму – що він вище, то ближче раціон до ідеалу.

Відмінності преміум-кормів для собак

Існують як вологі, так і сухі корми для собак преміум. -класу. Вологі частіше використовують як добавку або ласощі, сухі стають основним раціоном на кожен день. Форма випуску стандартна – крокети або гранули відповідного розміру.

Особливості складу преміум-кормів такі:

  • В якості джерела білка виступають інгредієнти, які у складі позначаються як курка або білок птиці. Дуже рідко розшифровується відсоток входження цих складових. Так, покупець не може дізнатися, що ховається за словом «курка» – лише м’ясо чи інші частини цього птаха. Також у складі можна знайти рослинний білок, який найчастіше позначається як «кукурудзяний глютен». Будьте уважні, якщо у вашого собаки спостерігаються алергічні реакції – вони можуть бути відповіддю саме на цей компонент.
  • В якості вуглеводної основи використовуються злаки – зазвичай кукурудза та пшениця. Поряд із ними до складу можуть входити овес, ячмінь або рис. Рослинні компоненти гірше перетравлюються, ніж м’ясні, тому варто про це дізнатися, перш ніж ви «підсадите» собаку на цей корм.
  • Антиоксиданти, консерванти. Можуть бути не вказані – все залежить від сумлінності виробника корму. Навряд чи в преміум-кормі ви знайдете розмарин або токоферол як консервант, але якщо удача посміхнеться – сміливо беріть, адже це компонент супер-преміум корму.
  • На що нарікань немає, то це на вітамінно-мінеральний комплекс. Дуже часто в преміум кормах страждає лише білкова основа, а ось з вітамінами та мінералами все гаразд, навіть не гірше, ніж у кормах супер-преміум.

Важливо! Вітамінно-мінеральна добавка в преміум-кормах завжди краща, ніж у дешевих економ кормах. У цьому полягає головна відмінність – такий корм вже може бути використаний як повнорационный.

Загалом, корми преміум класу вже набагато кращі за «економ» варіанта, хоч і поступаються супер-преміумом і холістикою. Тому якщо інших варіантів немає, зате на прикметі є хороший виробник – чому б і ні?

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції