Новини Одеси та Одеської області

BI – крок назустріч прогресивному менеджменту

BI – крок назустріч прогресивному менеджменту

Для ефективного управління бізнесу доводиться регулярно шукати відповіді на питання, ставити цілі та знаходити способи їх досягнення. У цьому менеджмент – це робота з інформацією.

Від того, наскільки вона є достовірною, актуальною та структурованою, багато в чому залежить підсумковий результат. BI системи дають змогу вивести роботу з даними на якісно новий рівень. Замість великої кількості різнопланових звітів, які готують для управлінського персоналу ІТ-фахівці, ви отримаєте налаштоване рішення, в якому буде враховано специфіку бізнесу, а також цінний досвід лідерів ніші. Основною метою BI є надання користувачеві потрібної інформації у зручному для сприйняття форматі.

BI – аналітика з можливістю самообслуговування

Однією із проблем традиційного підходу до аналітики є значна тривалість процесів прийняття рішень. Якщо під час вивчення звітності в одного з користувачів виникло питання, необхідно повторно звертатися до ІТ-відділу, який і без цього має перелік поточних завдань. У результаті процес аналізу необхідно починати наново, коли деталізовані дані будуть надані. На відміну від застарілого підходу, сучасні BI-системи дозволяють без спеціальних навичок керувати інформацією. Користувачам доступні:

  • інтелектуальний аналіз даних;
  • вивчення звітності;
  • формування показників продуктивності, бенчмаркінг;
  • отримання швидких відповідей на запити;
  • статистичний аналіз;
  • візуалізація показників.

Важливою перевагою BI над іншими способами обробки даних є висока швидкість реакції. Користувачеві не потрібно чекати на завантаження актуальної інформації з інших програм, її обробки та репрезентації у зручному форматі. Аналізуючи дані, керівник може самостійно створити будь-який звіт, що цікавить, або заглибитися у вивчення потрібного показника.

BI – це рішення для кожного бізнесу

BI не є чимось статичним. Набір функцій цієї платформи відрізняється підвищеною гнучкістю, що дозволяє налаштовувати її відповідно до потреб різних галузей діяльності. Наприклад, серед клієнтів RBC Group послугами налаштування платформ BI користуються продуктові організації, ресторанні та торговельні мережі, телекомунікаційні підприємства та фармацевтичні компанії. Використання BI передує визначення цілей і постановка завдань. Керівники визначають пріоритетні та найбільш трудомісткі з точки зору збору та аналізу даних процеси. Маючи поточні потреби, і навіть специфіку процесів, які у бізнесі, здійснюються розробка методології аналізу та адаптація системи під персональні запити.

Джерело – https://www.rbcgrp.com/

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: